"Це тільки початок" і "кінець кар'єри": як відреагували кандидати у Харкові на результати екзитполів

"Це тільки початок" і "кінець кар'єри": як відреагували кандидати у Харкові на результати екзитполів

"Це тільки початок" і "кінець кар'єри": як відреагували кандидати у Харкові на результати екзитполів
. Суспільне Харків

Частина кандидатів на посаду міського голови Харкова не поспішає оцінювати дані екзитполів до офіційного оголошення підсумків виборів. Інші — заявляють про фальсифікації та маніпуляції, а дехто задумався про завершення політичної кар'єри.

Фельдман натякає

Олександр Фельдман, якому екзитполи дають друге місце після Геннадія Кернеса, подякував виборцям за підтримку і додав: "Це тільки початок".

"Міфи — це міфи, реальність — це реальність. Що буде далі — поки ніхто не знає взагалі. Я вдячний всім, хто мене сьогодні підтримав. Але це тільки початок. Віримо в краще, готуємося до продовження. Головне — щоб виграв Харків. Ми любимо наше місто і віримо, що зможемо зробити його краще", — написав Фельдман.

У штабі партії "Опозиційна платформа — За життя" заявляють про порушення: зокрема, відсутність інформаційних плакатів на дільницях в районах міста.

"У нас дуже багато питань відносно організації цих виборів на місцях, враховуючи ту велику кількість порушень, які зафіксовані нашими представниками... На дійсний час має місце навіть намагання фальсифікувати результати виборів. І ми впевнені, що зацікавленість існує лише у місцевої влади", — сказала Суспільному членкиня політради Харківської регіональної організації політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" Ірина Хижняк.

"Я не знаю, що він сказав, але, напевно, що "Супер": Терехов про реакцію Кернеса на екзитполи

Кучер мовчить

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер (за екзитполами, замикає трійку лідерів) свою реакцію на попередні результати голосування в соцмережах не оприлюднив. На телефонні дзвінки та повідомлення у месенджері впродовж дня не відповів.

Представниця політсили "Слуга народу" Рената Казанська повідомила, що голова ОДА у від'їзді, коментуватиме ситуацію після офіційного оголошення результатів.

"Це тільки початок" і "кінець кар'єри": як відреагували кандидати у Харкові на результати екзитполів
t.me/kucherkh.

За день до виборів Кучер опублікував вірша, а 25 жовтня говорив про любов до Харкова та перепросив у міста, "якщо чимось образив".

"Ти сам робиш свій вибір, ти нікому нічого не винен", — написав Кучер.

Абрамичев задоволений

Кандидат від партії "Європейська солідарність" Олег Абрамичев, якому опитування дають четверте місце у мерських перегонах, повідомив Суспільному, що результатами голосування задоволений.

"Багато факторів вплинуло на результат. Звісно, і рейтинг партії, і мій особистий рейтинг... Мене результат влаштовує. Треба працювати далі", — сказав Абрамичев.

Якщо "ЄС" пройде до міськради, Олег Абрамичев працюватиме депутатом.

Нарижна нарікає

Кандидатка від партії "Голос" Олександра Нарижна (шосте місце за версією екзитполів) каже: оцінювати результати до офіційних підрахунків зарано. Вважає, що вибори супроводжувалися маніпуляціями, що можуть вплинути на остаточний результат.

"Дуже багато вчора провокацій було, за кого потрібно голосувати. Плакати з Кернесом вішали, хтось блокноти клав з Кернесом на стіл, де бюлетені брали. Хтось показував, за яку партію галочку ставити. Вибори проманіпульовані, але результат, який є", — повідомила Суспільному Нарижна.

Соловйов аналізує

"Коментувати результати виборів буду трохи пізніше, коли стане зрозумілішим результат", — написав кандидат у мери Микита Соловйов і присвятив допис ситуації в Польщі.

Черняк нервує

Депутат міськради і кандидат в мери від "Блоку Світличної "Разом!" Ігор Черняк вдень 26 жовтня на сторінці у Facebook подякував усім за підтримку та повідомив, що замість політики планує зосередитися на професійній діяльності.

"Всім дякую! Шлях завершено", — написав Черняк в одному з коментарів.

"Це тільки початок" і "кінець кар'єри": як відреагували кандидати у Харкові на результати екзитполів
Суспільне Харків

У коментарях на Facebook Черняк написав, що не буде працювати депутатом міськради, хоча, за даними екзитполу, партія "Блок Світличної "Разом!" може подолати п'ятивідсотковий бар'єр.

У коментарі KharkivToday Черняк підтвердив: не хоче працювати у міськраді.

"У мене маса цікавіших справ. Просто навіщо? Результат — це показник. Якщо людям потрібно щось інше... Це точка поки", — цитує кандидата видання.

Менш ніж за годину загальнодоступний допис Черняка у Facebook зник. Впродовж дня на телефонні дзвінки він не відповідав.

Телефоном представник партії Дмитро Булах сказав Суспільному, що видалений пост може означати, що Черняк ще не визначився.

"Я думаю, що краще дізнатися у нього, але… Я думаю, він все ще роздумує, як вчинити у цьому випадку, чи піти в суто адвокатську практику як професійний адвокат, чи залишитися в політиці. Я думаю, що він після важкої виборчої ночі, не спавши, емоційно зробив пост", — сказав Булах.

Голова обласного осередку партії "Блок Світличної "Разом!" Олександр Абрамов оцінює результати позитивно.

"Враховуючи, що наша політична сила дуже молода, ми презентували її в липні цього року, зважаючи на ті результати, які ми отримали на виборах, то ми задоволені. Завжди прагнеш більшого, завжди хочеш перевершити самого себе, але загалом задоволені і результатом, і перебігом, і тим, як команда спрацювала", — сказав Абрамов.

Екзитполи показали, що до Харківської міськради вперше може пройти "Партія Шарія". У місцевому осередку цієї партії повідомили, що не надаватимуть коментарів Суспільному "за рішенням центрального штабу партії".

Читайте також

На початок