Кубраков — про відновлення та захист інфраструктури на Харківщині: "Регіон потребує систем протиповітряної оборони"

Кубраков — про відновлення та захист інфраструктури на Харківщині: "Регіон потребує систем протиповітряної оборони"

ТЕЦ-5 у Харкові
Наслідки ракетних ударів РФ по ТЕЦ-5 у Харкові, квітень 2024 року. Суспільне Харків/Валерія Ємець

Харківська область потребує систем протиповітряної оборони, щоб захистити об'єкти інфраструктури від нових російських атак.

Про це під час брифінгу 20 квітня сказав віцепрем'єр-міністр з відновлення України та міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

"Регіон потребує не тільки матеріальної, фінансової підтримки. Регіон потребує систем протиповітряної оборони. Питання №1. Можемо що завгодно відремонтувати, зробити, але ці атаки будуть продовжуватися, поки небо над містом не буде захищеним", — сказав Олександр Кубраков.

Він зазначив, що триває робота над зведенням та захистом електропідстанцій.

"Ми намагатимемося більше об'єктів захистити до нового опалювального сезону. Так само продовжимо роботу з партнерами щодо пошуку обладнання, яке необхідне місту цієї зими. Всі мають конкретні переліки того, що нам потрібно", — сказав міністр.

Минулої осені ми почали з партнерами впровадження альтернативної генерації. Завдяки проєктам енергетичної безпеки вже закуплено 91 установку для 32 міст України. Сьогодні у Харкові ситуація найбільш критична. Шість таких установок на сьогодні вже працює у Харкові. Місто пройшло з ними опалювальний сезон. Дві установки працюють для забезпечення міста гарячою водою. Під час останніх обстрілів ці установки допомагали автономно надавати електрику та опалення мешканцям.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок