Поїзд-кухня відвідав Харків та Ізюм: за першу поїздку вдалось приготувати майже 3 тис. порцій

Поїзд-кухня відвідав Харків та Ізюм: за першу поїздку вдалось приготувати майже 3 тис. порцій

До Харкова та Ізюма 24 листопада приїхав поїзд-кухня Food Train. Він вирушив з Києва 23 листопада — у День подяки. До свята у Food Train приготували традиційні страви — запечену індичку з картоплею, квашену капусту та гарбузовий пиріг. Цю їжу роздали працівникам залізниці у Харкові, в Ізюмі — людям, які опинилися без житла, втратили рідних, мають інвалідність.

Поїзд-кухню зробили з вагонів, які не експлуатувались, їх переобладнали та укомплектували. Під час роботи у тестовому режимі кухарі приготували та передали приблизно 3 тис. порцій: 500 порцій — у Києві, 1,5 тис. — у Харкові, тисячу порцій — в Ізюмі.

Ізюм: частину порцій з поїзда-кухні відвезли мешканцям терцентру

В Ізюмі їжу передали місцевій адміністрації. На вокзалі з міркувань безпеки обіди не роздавали — їх пізніше передали усім, хто цього потребує, сказав міський голова Валерій Марченко.

Вокзал в Ізюмі на Харківщині
Вокзал в Ізюмі на Харківщині, 24 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

В Ізюм приїхав поїзд-кухня, приготовані страви для жителів міста вивантажують з поїзда
В Ізюм приїхав поїзд-кухня, приготовані страви для жителів міста вивантажують з поїзда, 24 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Частину обідів привезли до ізюмського територіального центру соцдопомоги. Серед тих, хто отримав обід, — Євген Кривошеєв.

Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків
Таке приємне, радісне. Турбота є. Це говорить про те, що люди небайдужі до нас
Євген Кривошеєвжитель Ізюма

Нині у центрі перебуває 28 людей. Вони мають проблеми зі здоров’ям, втратили рідних за час повномасштабної війни або їхні оселі зруйновані обстрілами, каже керівниця терцентру Лариса Калязіна.

Підопічні Ізюмського терцентру соцдопомоги
Підопічні Ізюмського терцентру соцдопомоги за обідом, що приготували у поїзді-кухні. 24 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Підопічна Ізюмського терцентру соцдопомоги
Підопічна Ізюмського терцентру соцдопомоги, 24 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

"Всі люди опинилися у складних життєвих обставинах. Багато зруйнованого житла. Житло без опалення. Всі одинокі. Така допомога до нас прийшла вперше. Всі дуже зраділи. Дуже смачно", — каже Калязіна.

Підопічні Ізюмського терцентру соцдопомоги 2
Підопічні Ізюмського терцентру соцдопомоги, 24 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Як працює Food Train та що там готують

Потяг-кухню створили за підтримки фонду американського бізнесмена Говарда Баффета.

"Ми дуже задоволені, що саме у День подяки ми змогли тестово запустити цей потяг, приїхати у Харків, а також в Ізюм, привезти їжу, подякувати усім, хто працює, хто наближає перемогу України. Ми дуже сподіваємося, що цей потяг скоро приїде на нові визволені території", — сказала представниця фонду Юлія Стефанюк.

Представниця фонду Говарда Баффета Юлія Стефанюк і координатор проєкту Food Train Артур Ботченко представляють поїзд-кухню
Представниця фонду Говарда Баффета Юлія Стефанюк і координатор проєкту Food Train Артур Ботченко у Харкові, 24 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

За словами координатора проєкту Артура Ботченка, у поїзді-кухні можна приготувати будь-які справи. Їх готують у такий спосіб, щоб зекономити енергію та скоротити кількість працівників. Під час поїздки з Києва до Ізюма в потязі-кухні працювали 14 кухарів і сім працівників "Укрзалізниці" для технічного обслуговування вагонів.

"Поїзд-кухня призначений для гуманітарної допомоги населенню на деокупованих територіях, у складних регіонах, під час блекаутів. Може допомагати водою, а також за потреби підключати генераторний вагон, і потужністю 400 кіловатів заживити достатню кількість споживачів. Якщо в середньому квартира споживає максимальну потужність 3-4 кіловати, то можете собі уявити, скільки хоча б в аварійному режимі можна заживити", — сказав Ботченко.

Поїзд-кухня на Харківському вокзалі
Поїзд-кухня ззовні, Харків, 24 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

У Харкові під час першої поїздки поїзда-кухні розрізали індичку
Розрізання індички, приготованої у потязі-кухні, Харків, 24 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Що відомо про поїзд-кухню

Про створення Food Train спільно із фондом Говарда Баффета пресслужба "Укрзалізниці" повідомила у вересні. За її даними, поїзд-кухня може автономно працювати 5-7 днів, що дає можливість кухарям готувати до 10 тис. страв на день.

У складі поїзда шість вагонів:

  • генераторний вагон (~400 кВт+власна заправна станція для автономної роботи);
  • вагон-холодильник з морозильною камерою для зберігання продуктів;
  • вагон з холодною кухнею для попередньої обробки продуктів; вагон з гарячою кухнею для приготування фінальних страв;
  • вагон для персоналу поїзда з душем і пральною машиною;
  • багажний вагон на 27 тисяч літрів води з фільтраційною та насосною станціями.

У поїзді можна готувати супи, каші, салати, мʼясо та інші страви.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок