Загиблий пілот Андрій Пільщиков на позивний "Джус" був родом з Харкова: що про нього відомо

Загиблий пілот Андрій Пільщиков на позивний "Джус" був родом з Харкова: що про нього відомо

Загиблий пілот Андрій Пільщиков на позивний "Джус" був родом з Харкова: що про нього відомо
. Фото: Facebook Бригади тактичної авіації м.Васильків

Капітан Андрій Пільщиков, який загинув внаслідок авіатрощі на Житомирщині 25 серпня, народився у Харкові.

Про це повідомили у бригаді тактичної авіації Василькова.

"Він вісім років життя присвятив авіації. З початком великої війни мав понад 500 годин нальоту. Зокрема, під час виконання бойових завдань в складних умовах. Здобув низку державних та відомчих нагород. Був мужнім, принциповим, безкомпромісним, завжди до кінця відстоював власну думку, активно виступав у західних медіа, зокрема в питанні надання Україні сучасних літаків F-16", — йдеться у повідомленні.

Що згадують про "Джуса" у "Цивільному патрулі Харківщини"

"Джус" ще підлітком бував на аеродромах Харківщини, пишуть на сторінці патруля.

"Потім був перший твій політ у житті, з нашим пілотом на літаку Х-32-912 "Бекас". Ти впевнено йшов до своєї мрії, і став військовим пілотом. І в той самий час ти завжди знаходив можливість завітати до кадетів та провести заняття або організувати цікаву екскурсію.Ти завжди був своїм, рідним для кадетів, як і вони для тебе", — сказано в повідомленні.

Андрій був "рушійною силою реформ в наших Повітряних силах" та одним з найбільш "вестернізованих пілотів, такий собі американський пілот": "Ти просто був пілотом майбутнього, вірніше навіть не так: пілотом майбутньої України, тієї країни, яку ми виборюємо та будуємо".

За даними пресслужби "Цивільного повітряного патруля", під час повномасштабної війни колишні кадети та викладачі авіаційного навчального кадетського центру пішли на фронт.

Що відомо про авіатрощу на Житомирщині

25 серпня на Житомирщині зіткнулися навчальні літаки L-39, троє пілотів загинули.

У Державному бюро розслідувань розслідують обставини авіакатастрофи навчально-бойових літаків L-39 на Житомирщині. Попередня кваліфікація: порушення правил польотів або підготовки до них.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок