Внаслідок вибуху газового балона у квартирі вибило двері та вікна. Власник помешкання розповідає, під час відключення світла поставив газовий пальник на електроплиту, яку забув вимкнути.
84-річний харків'янин Віктор каже, коли світло повернули, плита нагрілася, і пальник вибухнув. Це сталося у ніч на 11 березня.
"Тут конфорка пальника була, а тут відсік з балоном. Я був за три хвилини від смерті, тільки пішов, ліг — і як бабахнуло. Холодильник, мікрохвильовка та пральна машина вціліли. Вважаємо, що це плита", — розповідає власник квартири.
За словами Віктора, вибиті вікна вже закрили плівкою працівники жилкомсервісу.
Як повідомила речниця поліції Харківщини Олена Баранник, внаслідок цього вибуху ніхто не травмувався.
"Забули, при свічках сиділи, погано було видно, відкриті чи закриті конфорки. Не можна ставити газові пальники на електропічки. Завжди колись забудеш", — каже Віктор.
За словами речника обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій Євгена Василенка, вимкнення електрики у Харкові, яке тривало майже дві доби, не призвело до збільшення кількості пожеж.
"Протягом тижня в області сталися 34 загоряння через порушення правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, ще п'ять пожеж — через обстріли", — розповів Василенко.
Що відомо
- Близько 04:00 9 березня у Харкові почали лунати вибухи. РФ вдарила по критичній інфраструктурі Харкова та області. Місто після ударів було повністю знеживлене. Зупинився міський електротранспорт та метро, на маршрутах на цей час вивели 98 міських автобусів. Електропостачання до житлових будинків у Харкові почали подавати вночі.
- На ранок 11 березня енергетики заживили всіх споживачів Харкова.
- 12 березня метро у Харкові відновило рух.
- Запустити ж трамваї та тролейбуси у Харкові після атаки РФ 9 березня планують не раніше ранка середи, 15 березня.
Читайте також
Як убезпечити себе від коротких замикань та пожеж під час перебоїв в енергомережі — пояснення ДСНС
Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube