У лікарні помер поранений від російського обстрілу Дергачівщини чоловік

У лікарні помер поранений від російського обстрілу Дергачівщини чоловік

Доповнено
У лікарні помер поранений від російського обстрілу Дергачівщини чоловік
. Наслідки обстрілу Дергачівщини, Харківська область. Фото: Вячеслав Задоренко

У лікарні помер 47-річний чоловік, який дістав поранення від російського обстрілу селища Прудянка Дергачівської громади.

Про це повідомив голова громади Вячеслав Задоренко.

"З сумом вимушений повідомити, що один з поранених 27 липня мешканців Прудянки — чоловік 47 років — від отриманих уражень помер у лікарні", — написав Задоренко.

Тоді поранення дістали троє людей: 12-річний хлопець, його 47-річний батько та другий 47-річний чоловік. Останній 27 липня дістав тяжкі поранення.

Крім того, за його даними, від обстрілу Дергачів 28 липня поранення дістав ще один 47-річний чоловік.

Задоренко розповів, що минулої доби окупанти обстрілювали з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник і Руську Лозову.

"Цілили з танків та мінометів по найближчих до фронту селищах і селах громади", — повідомив він.

За його словами, бої з армією РФ тривають у Цупівці, поблизу Дементіївки, Великих Проходів та на Золочівсько-козачолопанському напрямку.

Об 11:46 Дергачівська міська рада повідомила, що окупанти 29 липня обстрілюють міста з артилерії. Жителів Дергачів закликали залишатися в укриттях.

Що відомо

  • Жителі Прудянки, 47-річний чоловік з 12-річним сином дістали поранень під час обстрілів у Харківському районі області 27 липня. Крім них, поранення дістав ще один чоловік.
На початок