"Окупанти хочуть зупинити транспорт у Харкові": Терехов — про обстріл депо метрополітену

"Окупанти хочуть зупинити транспорт у Харкові": Терехов — про обстріл депо метрополітену

"Окупанти хочуть зупинити транспорт у Харкові": Терехов — про обстріл депо метрополітену
. Частково зруйноване депо харківського метрополітену внаслідок ударів РФ. Фото: Вячеслав Марков/facebook

Від російського обстрілу 13 липня в Харкові значно пошкоджена будівля електродепо метрополітену, рухомий склад. Російські окупанти намагаються зупинити транспорт у місті.

Про це в етері телемарафону сказав мер Харкова Ігор Терехов.

"Це вже не вперше, коли влучають снаряди в інфраструктурні об'єкти, у тому числі в депо метрополітену. Колосальна шкода, яку після вчорашніх обстрілів завдано російськими агресорами, зруйновано будівлю електродепо, рухомий склад, який там перебував, постраждав", — сказав міський голова.

Сьогодні, 14 липня, розпочали розбір завалів. При цьому метрополітен продовжує працювати.

"Робота метрополітену стабільна, у нас є більший інтервал руху поїздів, але роботу метрополітену ми сьогодні забезпечуємо", — говорить Терехов.

За його словами, російські загарбники цілеспрямовано б’ють по інфраструктурних об'єктах, трансформаторних підстанціях, критичній інфраструктурі.

"Те, що вчора сталося в електродепо, це ланки одного ланцюга. Спочатку були прильоти снарядів та бомб у депо, де були автобуси, потім — де були тролейбуси, трамвайне депо. Насправді російські окупанти мають на меті зупинити транспорт у місті Харкові, щоб не працював метрополітен, щоб не було контактної мережі, але це їм не вдасться", — сказав міський голова.

Терехов звернувся по допомогу у відновленні рухомого складу до очільників міст-побратимів.

"І вони відгукнулися, і сьогодні нам готують партію і автобусів, і тролейбусів, і трамваїв. Також звертатимуся до міст-партнерів, які мають метрополітени, з тим, щоб вони теж допомогли нам. Можливо, у когось є вагони для метро, ​​звертатимуся до всіх", — сказав мер.

Що відомо

  • Внаслідок російських обстрілів 13 липня в Харкові частково зруйноване депо підземки, пошкоджені приватні будинки та газорозподільча підстанція.
На початок