"Сказав начальник": харків'янка фотографувала бюлетень "за вказівкою керівника", той спростовує

"Сказав начальник": харків'янка фотографувала бюлетень "за вказівкою керівника", той спростовує

"Сказав начальник": харків'янка фотографувала бюлетень "за вказівкою керівника", той спростовує
.

На виборчій дільниці №631543 зафіксували ймовірне фотографування бюлетеня в кабінці для голосування. Жінка розповіла, що це зробити це їй сказав начальник — керівник проєкту "Картка харків'янина" і депутат обласної ради від "Блоку Кернеса" Павло Столбовий.

На відео спостерігачки "Опори", жінка з бюлетенем і паспортом в руках, після того, як їй пояснили, що фотографування є порушенням, говорить: "Столбовий Павло Іванович нам сказав". На питання спостерігачки, хто це, жінка відповіла: "Ви не знаєте Столбового? Це наш начальник. Він депутат, директор проєкту "Картка харків'янина". Жінка сказала, що не знає, навіщо він сказав фотографувати: "Я виконую те, що мені керівник сказав".

Павло Столбовий — 23-річний депутат Харківської обласної ради 8-го скликання від "Блоку Кернеса — Успішний Харків", голова комунального "Офісу реформ Харкова", просуває проєкт "Картка харків'янина"

Під час першої телефонної розмови з кореспондентом Суспільного Столбовий сказав, що "поговорить зі своєю співробітницею". На уточнення, чи дійсно жінка його підлегла сказав, що має подивитися відео і назвав подію провокацію. Згодом Столбовий підтвердив Суспільному, що це його співробітниця. Жінка працює фахівцем відділу взаємодії з мешканцями міста. Голова "Офісу реформ" зазначив, що жінку налякали, а вона, ймовірно, фотографувалася для флешмобу "Харків голосує".

За словами Столбового, жінка прийшла на виборчу дільницю з сином. Він хотів сфотографувати її біля кабінки. В цей момент на жінку звернули уваги спостерігачі, почали ставити питання та знімати відео: "Три людини їй, на відео чітко видно, починають їй щось розповідати, починають кричати, вона не знає, що робити. Перш за все, злякали не тільки дитину... Почали розповідати, що у неї будуть проблеми, почали залякувати, що викличуть поліцію, вона перебуває в стресі. Вона говорить, що син просто хотів її сфотографувати біля кабінки. Діє зараз в Харкові акція, флешмоб, запущений молоддю "Харків голосує", де кожен може сфотографувати на виборчій дільниці для того, щоб взяти участь у розіграші призів".

На думку Столбового, "політичні опоненти" намагаються "внести якусь чорноту в сьогоднішній день". На питання, про кого йдеться, Столбовий відповідати відмовився.

З гештегом "Харків голосує" 31 жовтня біля дільниць у Харкові проводять продуктові ярмарки, повідомляє рух "Чесно".

На сторінці Молодіжної ради Харкова повідомляється, що цей челендж запустили молодіжні організації та виші Харкова.

Учасників акції просять сфотографувати з номером виборчої дільниці та "отримати свій гарантований подарунок" на 13 локаціях у місті.

Читайте також

У Харкові до кінця голосування підписали порожній протокол: як пояснюють у комісії

На початок