Оглядовий майданчик Держпрому у Харкові відновив роботу за новим розкладом

Оглядовий майданчик Держпрому у Харкові відновив роботу за новим розкладом

Доповнено
Оглядовий майданчик Держпрому у Харкові відновив роботу за новим розкладом
. Суспільне Харків

Оглядовий майданчик та експозицію "Харків. Ракурси історії" на даху Держпрому з 20 жовтня можна відвідати за новим розкладом.

О 10:00 та 11:00 кожного понеділка, середи та п'ятниці майданчик та експозиція вільні для відвідування за попередньою реєстрацією, розповіла Суспільному директорка Департаменту культури і туризму Харківської ОДА Людмила Терещенко.

Доповнено. 21 жовтня у Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі повідомили, що зареєструватися може будь-хто, але перевага, якщо буде великий попит, надаватиметься "соціально незахищеним групам населення". Записатися на екскурсію можна за номером (057) 705-35-50.

"Плануємо, що форма для реєстрації на завтра буде викладатися на сайт десь о 15:00 попереднього дня", — розповіла Суспільному методистка центру Альона Авсітідійська.

В інші дні відвідування буде платним. Якою буде ціна, директор обласного комунального підприємства "Держпром" Микола Чехунов телефоном Суспільному не уточнив.

"Це рішення було компромісним", — пояснила Терещенко. За її словами, питання платного входу на майданчик порушували у Харківській обласній раді, якій підпорядковується підприємство "Держпром": "Вони виділили кошти на ремонт і хочуть бачити результати, якусь рентабельність".

Що відомо

  • Оглядовий майданчик на Держпромі у Харкові відкрили 24 серпня.
  • На початку жовтня його роботу призупинили через налагодження розкладу роботи.
На початок