Харківський університет Каразіна змінює організацію навчання через ситуацію з COVID

Харківський університет Каразіна змінює організацію навчання через ситуацію з COVID

Харківський університет Каразіна змінює організацію навчання через ситуацію з COVID
. facebook.com/Karazin.University

15 факультетів та навчально-наукових інститутів при університеті ім. Каразіна переходять на змішану форму навчання, сім факультетів — на дистанційну. Очні заняття продовжуватиме фізико-технічний факультет.

Наказ ректора опублікувала пресслужба ХНУ ім. Каразіна.

"З 19 по 29 жовтня 2021 року Каразінський університет змінює форму організації освітнього процесу з огляду на складну епідеміологічну ситуацію на Харківщині, з подальшою оцінкою ситуації", — йдеться у повідомленні.

  • ЗмішанаОнлайн та офлайн-навчання форма навчання: хімічний, соціологічний, біологічний, геології, географії, рекреації і туризму, історичний, математики і інформатики, міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, комп’ютерних наук, радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем, медичний факультет, факультет психології, ННІ екології, ННІ "Інститут державного управління", ННІ "Каразінська школа бізнесу", ННІ комп’ютерної фізики та енергетики;
  • Дистанційна форма навчання: економічний, іноземних мов, філологічний, філософський, юридичний, фізичний факультети, ННІ "Каразінський банківський інститут";
  • Очна форма навчання: ННІ "Фізико-технічний факультет".

"Як і було раніше, відповідно до встановлених норм, у разі підтвердження захворювання на COVID у студента вся студентська група відправляється на дистанційний формат навчання на встановлений нормативами термін", — інформують в університеті.

На початок