23 лютого в Івано-Франківську для дітей з порушеннями слуху провели кулінарний майстер-клас "Смак життя: відчуй, почуй, створи!" Разом із блогерками проєкту "Смакопанянки" вони готували піцу.
Яка мета майстер-класу, читайте у матеріалі Суспільного.
У заході взяли участь двійнята Олексій та Святослав. За словами їхньої матері Оксани Дудяк, у Святослава — стовідсоткова втрата слуху. Хлопчик має два кохлеарні імпланти.
"У мене ще є старша донька, тому, можливо, нам трошки легше, що є троє діток. Вони між собою спілкуються і розмовляють. Але зі Святославом треба багато працювати. Тому я рада, що нас сюди запросили. Хочеться, аби було більше подібних заходів", — говорить Оксана Дудяк.

Голова громадської організації "Глухота не вирок", директорка реабілітаційного центру "Моя Надія" Ольга Петрик каже: такий захід допомагає соціалізації дітей та надає можливості комунікувати між собою. Для старших — це ще й можливість задуматися над майбутньою професією.

"Ми хочемо донести, що діти з порушеннями слуху — це майбутні блогери, вчителі, лікарі. Отже, це є майбутнє нашої України", — говорить Ольга Петрик.

Навчали дітей готувати блогерки Наталія Кудла та Алла Хомин, які працювали у навчальних закладах. Вони обрали простий рецепт, аби діти змогли повторити його вдома.

"Це не традиційна італійська піца на дріжджовому тісті. Наша основа — кисломолочний сир. Хочемо показати, що будь-яка страва може бути приготована з любов'ю, із натхненням, і це — не дуже складно зробити", — каже Наталія Кудла.

За словами Алли Хомин, під час готування проводили інтерактив.
"Ми трішки розказали про себе, свій блог, походження піци. Після смакування страви будемо ставити запитання, щоб побачити, наскільки діти були уважними та запам'ятали інформацію. Звичайно, вони отримають невеличкі сюрпризи", — говорить блогерка.

Захід провели напередодні Міжнародного дня кохлеарної імплантації, який відзначають 25 лютого. Участь у кулінарному майстер-класі взяли 13 дітей.
Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, Instagram, TikTok та YouTube