У Букачівській громаді, що на Івано-Франківщині, 6 лютого 2025 року відкрили меморіальні дошки полеглим військовослужбовцям Станіславу Червоняку та Ярославу Боднарчуку. Їх встановили на фасаді місцевого ліцею.
Про це інформують на сайті громади.
Вшанувати пам'ять загиблих прийшли рідні, побратими, духовенство, представники влади, друзі, вчителі та учні ліцею, жителі громади. Настоятель місцевого храму освятив пам'ятні знаки та зачитав молитву.
"Добрі, розумні, відкриті, люблячі, щирі, відважні... Такими Станіслав і Ярослав були при житті, такими вони залишаться у нашій пам'яті назавжди", — пишуть на сайті громади.
Що відомо про Станіслава Червоняка

Станіслав Червоняк народився 8 жовтня 1986 року в Букачівцях. Строкову службу проходив у навчальному центрі "Десна". На фронт чоловіка мобілізували 16 березня 2022 року та скерували в одну з військових частин на Закарпатті.
Згодом Станіслава Червоняка перевели в інший підрозділ ЗСУ, де він служив сержантом-розвідником, помічником гранатометника 9 розвідувальної групи спеціального призначення 2 загону спеціального призначення 71 окремої єгерської бригади.
На фронті військовослужбовець отримав поранення, після якого перебував на реабілітації. Однак після лікування знову повернувся у стрій.
Станіслав Червоняк помер 1 листопада 2024 року. Разом з дружиною він виховував двох дітей.
Що відомо про Ярослава Боднарчука

Ярослав Боднарчук народився 5 грудня 1978 року в селищі Букачівці. На початку повномасштабного вторгнення РФ добровольцем пішов до лав ЗСУ.
З 17 березня 2022 року служив у складі військової частини Т0910. Був кулеметником відділення вогневого ураження 3 штурмового взводу, штурмової роти.
27 листопада 2023 року головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний відзначив бійця нагрудним знаком "Золотий хрест".
Ярослав Боднарчук загинув 6 лютого 2024 року у бою поблизу села Іванівське на Донеччині.
Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, Instagram, TikTok та YouTube
Допоможіть нам стати кращими, розповівши про свій досвід користування сайтом Суспільного. Пройдіть це коротке опитування, воно займе до п'яти хвилин вашого часу. Дякуємо!