Військовослужбовиця Оксана Рубаняк на псевдо Ксена видала другу збірку поезій, написану на фронті

Військовослужбовиця Оксана Рубаняк на псевдо Ксена видала другу збірку поезій, написану на фронті

Оксана Рубаняк
Ксена видала другу збірку віршів "Дорога життя". Оксана Рубаняк

Військовослужбовиця Оксана Рубаняк на псевдо Ксена з Івано-Франківщини видала другу збірку віршів під назвою "Дорога життя".

Про це авторка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Збірка поезій "Дорога життя" — це друга книга, написана на фронті у Донецькій області під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Якщо перша, "Назустріч смерті", змушує здригатися від своєї назви, то "Дорога життя" несе надихаючий сенс, що зароджує в серці віру в перемогу світла над тьмою, правди над брехнею, життя над смертю. Проте важко сказати, в котрої з них жахливіше наповнення", — пише Оксана Рубаняк.

Зароблені гроші від продажу збірки бійчиня спрямує на необхідні засоби та амуніцію для свого підрозділу.

Придбати книгу можна за посиланням, прикріпленим у профілі або QR-кодом.

Що відомо про Оксану Рубаняк

Оксана Рубаняк на позивний Ксена — командирка одного з підрозділів Збройних сил України. Військовослужбовиця — родом з Верховини, проживає в Івано-Франківську. На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Оксані було 19 років. Тоді дівчина записалася в одне з добровольчих формувань Івано-Франківська й допомагала патрулювати місто, аби підтримувати громадський порядок. Від травня 2022 року бійчиня служила кулеметницею у 72 окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Вона була єдиною жінкою у своєму взводі.

У березні 2023 року Оксана Рубаняк отримала поранення під час артилерійського обстрілу у Вугледарі Донецької області. Військовослужбовиця проходила реабілітацію в Івано-Франківську. Там їй вручили відзнаку "За честь і звитягу".

На початку серпня 2023 року Ксена після реабілітації повернулася на фронт.

У 2024 її нагородили почесним нагрудним знаком головнокомандувача Збройних сил України "Золотий хрест".

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок