В Івано-Франківську відкрили пам'ятні дошки бійцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку

В Івано-Франківську відкрили пам'ятні дошки бійцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку

У Франківську відкрили пам'ятні дошки бійцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку
У Франківську відкрили анотаційні дошки Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку . Facebook/Руслан Марцінків

В Івано-Франківську 21 червня на фасаді ліцею № 23 імені Романа Гурика відкрили анотаційні дошки полеглим військовослужбовцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку.

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці міський голова Руслан Марцінків.

Що відомо про Сергія Фуштея

Сергій Фуштей народився 23 вересня 1993 року. Був учасником Революції гідності. Строковиком служив у ракетно-зенітних військах. Навчався в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Захоплювався велоспортом та футболом, грав на гітарі.

Сергій Фуштей пішов захищати країну у перші дні повномасштабного вторгнення РФ. У лавах ЗСУ служив старшим солдатом, старшим стрільцем 2 стрілецького батальйону 50 полку Національної гвардії України імені полковника Семена Височана.

Військовослужбовець загинув під час бойового завдання 31 березня 2023 року на території Серебрянського лісництва на Луганщині.

В Івано-Франківську відкрили пам'ятні дошки бійцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку
Анотаційні дошки бійцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку встановили на фасаді ліцею імені Романа Гурика. Facebook/Руслан Марцінків

Що відомо про Любомира Вахняка

Любомир Вахняк народився 3 серпня 1984 року у селищі Вигода. Своє дитинство провів у селі Пациків, згодом жив у Івано-Франківську. Навчався у Львові на юридичному факультеті. Працював барменом у кав'ярні "Химера".

З 18 квітня 2022 року Любомир Вахняк служив солдатом зведеного штурмового загону 65 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України.

Любомир Вахняк загинув 3 липня 2023 року. Вважався зниклим безвісти. Його тіло з документами знайшли 4 жовтня 2023 в селі Роботине Запорізької області. 3 березня 2024 року його забрали з поля бою до моргу в Запоріжжя. 2 квітня 2024 року воїна ідентифікували за допомогою ДНК-експертизи.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок