Воював з 2017 року. На фронті загинув 27-річний військовий з Івано-Франківщини Юрій Прокоп'юк

Воював з 2017 року. На фронті загинув 27-річний військовий з Івано-Франківщини Юрій Прокоп'юк

Уточнено
Юрій Прокоп'юк, загинув на війні
На війні загинув військовий Юрій Прокоп'юк. Facebook/Космацька громада

На війні загинув військовослужбовець із села Космач (присілок Погір), що на Івано-Франківщині, Юрій Прокоп'юк. Наразі очікують підтвердження ДНК-експертизи.

Цю інформацію у коментарі Суспільному підтвердив голова Космацької громади Дмитро Мохначук.

З його слів, Юрій Прокоп'юк народився 24 квітня 1997 року в Космачі. Закінчив місцеву школу.

Священник парафії Святих апостолів Петра і Павла ПЦУ села Уторопи Василь Кіфор розповів Суспільному, що Юрія виховували бабуся та батько.

"Він був настільки вихованою людиною, що словами не передати. Дуже шкода цього хлопця, бо він пішов добровольцем. Коли почалася війна, Юрій взяв рюкзак та вирушив на фронт. Він міг не служити, адже батько незрячий, але інакше не міг", — каже отець.

Голова Космацької громади Дмитро Мохначук згадує Юрія Прокоп'юка як чоловіка, який мав стійку патріотичну проукраїнську позицію та любив спорт.

За його словами, у 2017 році Юрій підписав контракт з 10 бригадою "Едельвейс". Воював в АТО, мав звання молодший сержант, був інструктором.

"На початку 2022 року Юрій зі своєю дівчиною Марією планували поїздку за кордон. Але почалася війна, і він знову став у лави коломийської "десятки". У 2023 році підписав контракт із Силами спеціальних операцій", — говорить Дмитро Мохначук.

Напередодні загибелі бійця священнослужитель Василь Кіфор поїхав з гуманітарною допомогою на фронт.

"Ми мали зустрітися через день на Харківщині й передати Юрію прилад нічного бачення та автомобіль", — розповідає священник.

Військовий Юрій Прокоп'юк поліг на Харківському напрямку. У нього залишилися батьки, дві сестри, бабуся та наречена Марія.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок