"Робота мера — це ще й сприяння правам людини". У "KyivPride" відреагували на висловлювання Марцінківа про Марш рівності

"Робота мера — це ще й сприяння правам людини". У "KyivPride" відреагували на висловлювання Марцінківа про Марш рівності

Марцінків, ЛГБТ, KyivPride, Марш рівності
Руслан Марцінків, ЛГБТ, ЛГБТК+, KyivPride, Марш рівності. Колаж: Суспільне Івано-Франківськ

16 червня у Києві провели Марш рівності. У центрі столиці зібралися представники ЛГБТК+, військові, ветерани війни та дипломати. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відреагував на цю подію у Facebook, написавши, що "паради в Києві — це картинка пропаганди в Росії".

Голова "KyivPride" Анна Шаригіна прокоментувала Суспільному висловлювання Марцінківа.

"Цікаво, що меру Івано-Франківська досі небайдуже на те, як і що подумають у Росії. Недоречно озвучувати думки, які роз'єднують українське суспільство замість того, щоб підтримувати тих, хто потребує цієї підтримки", — говорить Анна Шаригіна.

Голова "KyivPride" припустила, чому в Івано-Франківську не проводять Марші рівності.

"Міський голова недостатньо або взагалі не виконує свою роботу щодо сприяння правам людини. Робота мера — це ще й сприяння таким правам. І ЛГБТК+ люди почувають себе в Івано-Франківську небезпечно, щоб вийти на прайд", — каже Анна Шаригіна.

Що написав Руслан Марцінків про Марш рівності у Києві

"Паради в Києві — це картинка негативу для цілого світу і картинка пропаганди в рашці! Тільки традиційні християнські родинні цінності. Все решта — від лукавого", — написав Марцінків у Facebook.

Руслан Марцінків і фраза "гей не може бути патріотом"

Руслан Марцінків — автор висловлювання: "Гей не може бути патріотом". Про це він заявив під час "Маршу за життя та сімейні цінності" в Івано-Франківську у 2016 році.

"Перед виборами мене в ефірі телеканалу "1+1" запитали: чи може бути гей патріотом? Я сказав, що ні. Патріотом може бути тільки християнин, справжній патріот — той, хто вірить в Бога", — відповів тоді Марцінків.

В інтерв'ю, яке 30 квітня 2022 року опублікували на YouTube-каналі "Розмова", ведучий запитав міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа, чи змінив він свою думку про те, що "гей не може бути патріотом".

Руслан Марцінків відповів: "Я християнин. Я — за християнські цінності, за родинні цінності. Я ніколи від своїх християнських цінностей не відмовлюся".

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок