На Покровському напрямку загинув учасник АТО/ООС та миротворець Микола Фітак з Франківської громади

На Покровському напрямку загинув учасник АТО/ООС та миротворець Микола Фітак з Франківської громади

На Покровському напрямку загинув учасник АТО/ООС Микола Фітак з Франківської громади
На Покровському напрямку загинув боєць Микола Фітак з Франківської громади. Facebook/Maria Kramar

На Покровському напрямку 8 червня 2024 року загинув військовослужбовець із села Драгомирчани Івано-Франківської громади Микола Фітак.

Цю інформацію Суспільному підтвердив друг дитинства та однокласник полеглого воїна Юрій Хороб.

З його слів, Микола Фітак народився 9 грудня 1975 року. Жив у Драгомирчанах. Закінчив місцеву школу, згодом — Івано-Франківське професійно-технічне училище № 8 (зараз — Івано-Франківський професійний будівельний ліцей). Строковиком служив у десантних військах.

"Пів року у 1995 був учасником миротворчої місії в ЮгославіїЮгославія — держава, яка існувала з 1918 по 1992 рік на Балканському півострові у Південній Європі та Центральній Європі. Основними народами Югославії були серби, хорвати, словенці, боснійці, македонці, чорногорці та албанці. Столицею Югославії був Белград, у 2015-2016 роках — брав участь в АТО/ООС. Під час повномасштабного вторгнення син Миколи долучився до лав ЗСУ. Коли він звільнився, Микола пішов воювати", — розповів Юрій Хороб.

У полеглого Миколи Фітака залишилися мама, син і брат.

На Facebook-сторінці комунального підприємства "Міська ритуальна служба" повідомили, що 11 червня о 19:00 відбудеться панахида за загиблим у Драгомирчанах на вулиці Староцерковній, 70. Похорон почнеться 12 червня об 11:00 за тією ж адресою. Поховають Миколу Фітака на цвинтарі у Драгомирчанах.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок