Безпідставно завищували ціну. На Франківщині постачальника газу зобов'язали повернути до бюджету понад 250 тисяч гривень

Безпідставно завищували ціну. На Франківщині постачальника газу зобов'язали повернути до бюджету понад 250 тисяч гривень

Калуська окружна прокуратура через суд зобов’язала одного з постачальників газу повернути до державного бюджету понад 250 тисяч гривень. Прокурори довели, що підприємство безпідставно завищувало ціну на природний газ через укладення додаткових угод.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласної прокуратури.

Як йдеться у дописі, позов Калуської окружної прокуратури в інтересах держави задовольнив Господарський суд Дніпропетровської області. У суді визнали недійсними додаткові угоди про постачання природного газу селищній раді та присудили стягнути з постачальника понад 250 тисяч гривень. Таких угод упродовж лютого-жовтня 2021 року уклали 18. У них збільшили ціну газу та зменшили його фактичну кількість.

"Внаслідок цього селищна рада сплатила більше, а газу отримала менше, ніж було домовлено за результатами закупівлі", пишуть на сторінці прокуратури.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок