На Франківщині повідомили підозри людям, які, ймовірно, переправляли військовозобов'язаних до Угорщини

На Франківщині повідомили підозри людям, які, ймовірно, переправляли військовозобов'язаних до Угорщини

Ухиляти, військовозобов'язані
На Франківщині повідомили підозри людям, які переправляли військовозобов'язаних за кордон. Facebook/Івано-Франківська обласна прокуратура

На Івано-Франківщині повідомили підозри чотирьом учасникам групи, які, ймовірно, незаконно переправляли військовозобов'язаних чоловіків до Угорщини.

Про це повідомили на сайті Івано-Франківської обласної прокуратури.

Як йдеться у дописі, організатор групи — житель Івано-Франківщини. Його спільники — двоє мешканців Закарпаття та уродженка Севастополя.

Як йдеться у дописі, чоловіків нелегально переправляли за кордон різними способами: перевозили в автомобілі, проводили в обхід пунктів пропуску через ліс та річку. Крім того, підозрювані виготовляли для "клієнтів" фіктивні документи, що давали право виїзду з України. Вартість цієї "послуги" становила від 4,5 до 11,5 тисяч євро.

"Зокрема, щоб організувати втечу з країни одного зі своїх клієнтів, який відмовився переплисти на човні через річку Тиса, підозрювані підробляли документи про встановлення групи інвалідності", — повідомляють в обласній прокуратурі.

Трьом учасникам групи обрали запобіжний захід — тримання під вартою із визначенням застави — 560 тисяч гривень, а одному — домашній арешт. Їм інкримінують ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок