Вилучили товару на півтора мільйона гривень. У Франківську поліцейські викрили цех із виготовлення побутової хімії

Вилучили товару на півтора мільйона гривень. У Франківську поліцейські викрили цех із виготовлення побутової хімії

Підпільний цех, побутова хімія, поліція
В Івано-Франківську поліцейські ліквідували підпільний цех, в якому виготовляли побутову хімію під брендом світових виробників. Facebook/Поліція Івано-Франківської області

В Івано-Франківську поліцейські ліквідували підпільний цех, в якому виготовляли побутову хімію. Вони вилучили товару на півтора мільйона гривень.

Про це повідомили на Facebook-сторінці поліції області.

Як йдеться у дописі, наприкінці 2023 року прикарпатські кіберполіцейські отримали інформацію щодо масового виробництва на території області побутової хімії під брендом світових виробників.

Поліцейські з'ясували, що 38-річний директор підприємства орендував ангар в Івано-Франківську. Чоловік залучив кількох знайомих, які виготовляли та продавали продукцію в магазинах на території області, а також відправляли замовникам поштою або через логістичні компанії.

Слідчі та кіберполіцейські провели 21 обшук. Вони вилучили устаткування, документацію, банківські картки, телефони, комп’ютерну техніку, а також майже сім тисяч місткостей з продукцією та сировиною загальною вартістю приблизно півтора мільйона гривень.

Поліцейські розпочали провадження за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок