На Франківщині відкрили пам'ятні дошки полеглим воїнам Дмитру Дмитрюку, Михайлу Андрусяку, Володимиру Поповичу

На Франківщині відкрили пам'ятні дошки полеглим воїнам Дмитру Дмитрюку, Михайлу Андрусяку, Володимиру Поповичу

Пам'ятні дошки, Бабче
Відкрили пам'ятні дошки трьом полеглим бійцям. Фото: Facebook/Солотвинська селищна рада

У селі Бабче на Івано-Франківщині відкрили та освятили пам'ятні дошки трьом полеглим землякам-військовослужбовцям Дмитру Дмитрюку, Михайлу Андрусяку, Володимиру Поповичу.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Солотвинської селищної ради.

Дошки пам’яті встановили на території Бабченського ліцею, в якому навчалися бійці.

Захід розпочали з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання за усіма, хто загинув при обороні України. Право відкрити меморіальні дошки надали родичам полеглих воїнів. Опісля священники помолилися за душі невинно убитих військових та освятили пам'ятні знаки.

На Франківщині відкрили пам'ятні дошки полеглим воїнам Дмитру Дмитрюку, Михайлу Андрусяку, Володимиру Поповичу
Відкриття пам'ятних дощок трьом військовослужбовцям. Фото: Facebook/Солотвинська селищна рада

"Нехай ці дошки будуть не лише як вічний символ вдячності за їхній героїзм, але і як знак для майбутніх поколінь про важливість цінностей миру та свободи. Ми пам’ятаємо кожного, хто пожертвував своїм життям заради майбутнього України, і висловлюємо глибоку повагу та шану їхній пам’яті", — йдеться у дописі.

Що відомо про полеглого воїна Дмитра Дмитрюка

Боєць Дмитро Дмитрюк народився у 1992 році. Він жив у селі Бабче Івано-Франківського району. На військову службу за контрактом чоловіка мобілізували 22 лютого 2022 року.

Воїн загинув 6 листопада 2023 року від поранень, які отримав під час бою з військовими РФ.

Що відомо про загиблого воїна Михайла Андрусяка

Військовий Михайло Андрусяк народився 16 жовтня 1998 року та проживав у селі Бабче Солотвинської територіальної громади. Його мобілізували у жовтні 2022 року. Воїн служив у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Загинув Михайло Андрусяк 25 березня 2023 року у селищі Північне Бахмутського району. Майже три місяці воїна вважали зниклим безвісти на Донеччині.

Що відомо про полеглого воїна Володимира Поповича

Військовослужбовець Володимир Попович народився у 1975 році, жив у Богородчанах. Служив гранатометником у 115 окремій механізованій бригаді.

Боєць зник безвісти у травні 2022 року під час боїв за Сєвєродонецьк. Півтора року воїн вважався зниклим безвісти. Володимира Поповича ідентифікували за допомогою необхідних експертиз та досліджень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок