Співали й збирали гроші на реабілітаційний центр для військових. Як у Франківську відбувся концерт гурту "Kozak System"

Співали й збирали гроші на реабілітаційний центр для військових. Як у Франківську відбувся концерт гурту "Kozak System"

У Франківську на концерті "Kozak System" донатили на реабілітаційний центр для бійців
У Франківську на концерті збирали кошти на реабілітаційний простір для українських бійців. Facebook/КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради

В Івано-Франківську після концерту музичного гурту "Kozak System" відбувся аукціон, вторговані гроші з якого спрямують на облаштування простору для відновлення поранених українських бійців. Кілька лотів надали військовослужбовці.

Про це розповіли на Facebook-сторінці Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

Концерт відбувся 19 травня в межах відзначення 75 річниці з дня заснування медичного закладу.

Зі слів лідера гурту Івана Леня, це — їхній 256 концерт від початку повномасштабної війни.

"Сьогодні тут — не тільки музика, а й розмова, відео, різні мультикультурні складові — і все це точно не про розваги. Людям потрібна моральна підтримка, щоби вони єдналися довкола руху опору, щоб не страх був їхнім провідником", — каже Леньо.

Він додав, що не варто забувати про місця, де "люди, які вчора рубалися, як леви", перебувають з важкими травмами, каліцтвами, у стані невизначеності. Бійцям потрібна підтримка і любов решти українців, які мають висловлювати їм вдячність та емпатію.

Боєць з Вугледара Олександр Мироненко пережив два поранення. Після другого — втратив частину ноги. На концерт приїхав на колісному кріслі.

"Це — дуже гарний гурт, багато справжніх речей озвучили. Наприклад, правильний посил: "Всі або в ЗСУ, або для ЗСУ", — говорить Олександр Мироненко.

"Найбільше вторгували за картину Нікіти Тітова із зображенням франківської катедри. Її придбали за 16 тисяч гривень. За 10 тисяч гривень купили картину з ангелами з конкурсу дитячого малюнка "Для Бога я створю найкраще", українські прапори з автографами поранених військових та маруновий прапор 80 десантно-штурмової бригади від бійця Андрія Бойчука, який проходить реабілітацію в ОКЛ", — йдеться у дописі.

Медичний директор лікарні Андрій Яворський придбав плитоконоску, яку одразу ж передав для простору "Мрія Дія".

"Ми розуміємо, що певні речі потрібно вкладати у простір. І ми намагаємося допомагати. Важлива не стільки ціна придбаної речі, як те, про що ця річ розповість. Ця плитконоска для бронежилета має велику історію, бо зберегла життя нашого військового в "найгарячіших точках", — каже Андрій Яворський.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок