"Ніхто за нас цієї роботи не зробить". Сержант Роман Романюк після трьох поранень служить у ТЦК на Івано-Франківщині

"Ніхто за нас цієї роботи не зробить". Сержант Роман Романюк після трьох поранень служить у ТЦК на Івано-Франківщині

Сержант Роман Романюк після трьох поранень служить у ТЦК на Івано-Франківщині
Після трьох поранень на фронті Роман Романюк з Франківщини служить в ТЦК та СП. Скрін з відео: Facebook/Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки

Сержант Роман Романюк був тричі поранений на фронті. Він воював на Харківському та Луганському напрямках. Зараз боєць служить у роті охорони одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Івано-Франківщини.

Історію воїна розповіли на Facebook-сторінці Івано-Франківського ТЦК та СП.

На початку повномасштабного вторгнення Роман Романюк повернувся з Чехії й долучився до лав 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Боєць каже, що "за кілька днів був уже на передовій". Він був тричі поранений, тому не може виконувати завдання на передовій. Тож Романа Романюка перевели на службу в територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Боєць каже, що найскладніше на фронті — втрачати побратимів, "з якими ділив останній шматочок хліба та воду".

"Люди повинні зрозуміти, що хлопці там (на фронті — ред.) — понад два роки, їх треба замінити. Хлопці не залізні. Обов'язок кожного справжнього чоловіка — піти й захищати державу. І ніхто за нас цієї роботи не зробить", — говорить Роман Романюк.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок