У Карпатах рятувальники допомогли чоловіку, який обірвався з обледенілої гори, та травмованій туристці

У Карпатах рятувальники допомогли чоловіку, який обірвався з обледенілої гори, та травмованій туристці

Туристи, рятувальники, ДСНС, Карпати, гори
У Карпатах рятувальники допомогли чоловіку, який обірвався з обледенілої гори, та травмованій туристці. Facebook/Держслужба з надзвичайних ситуацій в області

У Карпатах турист з Дніпра обірвався з обледенілої ділянки на Говерлі. Окрім того, під час спуску з гори Хом'як травмувалася жінка. Їм допомогли рятувальники.

Про це інформують на Facebook-сторінці Держслужби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Турист обірвався з Говерли

Житель Дніпра, який обірвався з обледенілої гори, звернувся до рятувальників вночі 11 травня. Чоловік йшов зеленим маршрутом.

Надзвичайники прибули до туриста. За допомогою спеціального спорядження вони підняли чоловіка та спустили до підніжжя Говерли.

"До уваги туристів! Просимо врахувати, що наразі значна частина зеленого маршруту гори Говерла вкрита льодом. Подолати обледенілі ділянки без спеціального обладнання та спорядження неможливо, тому просимо утриматися від походів цим маршрутом, щоб уникнути травмування", — йдеться у дописі.

Травмована туристка на горі Хом'як

По обіді 12 травня під час спуску з гори Хом'як червоним маршрутом жителька Івано-Франківщини 1997 року народження травмувала ногу. Вона не могла йти далі.

Жінці допомогли гірські рятувальники. Вони надали їй домедичну допомогу, спустили до підніжжя гори та передали медикам.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок