Через обстріл РФ на Франківщині запровадили графіки відключень електроенергії для бізнесу та промисловості

Через обстріл РФ на Франківщині запровадили графіки відключень електроенергії для бізнесу та промисловості

Світло, лампочка, електрика, електроенергія
Через обстріл РФ на Франківщині запровадили графіки відключень електроенергії для бізнесу та промисловості. Фото: Unsplash/Amie Johnson

Через пошкодження українських електростанцій внаслідок російського обстрілу 8 травня на Івано-Франківщині запровадили графіки обмежень споживання електроенергії для бізнесу та промисловості.

Про це інформують у Telegram "Прикарпаттяобленерго".

"Унаслідок ранкового обстрілу з боку Росії було пошкоджене обладнання на електростанціях. Через це для бізнесу та промисловості Прикарпаття запроваджуються графіки обмежень потужності", — йдеться у дописі.

Графіки діятимуть у форматі п'яти черг з 18:00 до 23:00.

Окрім того, енергетики закликають економити електроенергію й побутових споживачів.

"Сьогодні ввечері, якщо споживання збільшиться, нам доведеться вдатися до відключення і для споживачів, як останнього інструмента для збалансування енергосистеми. До цього треба бути готовими, але цього можна спробувати уникнути, якщо ощадно споживати електроенергію, особливо в години найбільшого споживання. Це приблизно з 19:00 до 22:00", — йдеться у повідомленні голови правління НЕК "Укренерго" Володимира Кудрицького.

Дізнатися про вимкнення електроенергії можна на стартовій сторінці сайту "Прикарпаттяобленерго" під кнопками "Немає світла" чи "Вимкнення" або у чат-боті енергетичної компанії.

Що відомо про обстріл РФ 8 травня

8 травня 2024 року військові РФ обстріляли об'єкт енергетичної інфраструктури на Івано-Франківщині. Внаслідок атаки ніхто не травмувався. Пожежу гасили 105 рятувальників за допомогою 36 спецавтомобілів.

Окрім Івано-Франківщини, Росія вночі 8 травня атакувала об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській та Вінницькій областях.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок