Головнокомандувач ЗСУ нагородив бійця з Франківщини Степана Лінецького медаллю "Золотий тризуб"

Головнокомандувач ЗСУ нагородив бійця з Франківщини Степана Лінецького медаллю "Золотий тризуб"

Сирський нагородив десантника з Франківщини
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вручає нагороду бійцю з Франківщини Степану Лінецькому. Фото: Facebook/ТЦК та СП

Військовослужбовця з Івано-Франківщини Степана Лінецького нагородили медаллю від Міністерства оборони України "Золотий тризуб". Відзнаку воїну вручив головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Олександр Сирський.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Івано-Франківського центру комплектування та соціальної підтримки.

Степан Лінецький народився у селі Тулова Коломийського району. Боєць служить у 71 окремій єгерській бригаді Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

"Степан швидко зарекомендував себе компетентним фахівцем та заслужив авторитет та повагу серед побратимів. За час ведення російсько-української війни неодноразово виявляв сміливість та рішучість", — пишуть на сторінці центру.

Навесні 2024 року під час завдання на Донеччині він на бойовій машині під щільним вогнем російських військових доставляв штурмові групи на визначену ділянку та евакуював поранених військовослужбовців, йдеться у дописі.

Бійця нагородили за особисту мужність, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок