Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили воїна з Івано-Франківщини Івана Гудяка

Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили воїна з Івано-Франківщини Івана Гудяка

Орден "За мужність", Іван Гудяк
Військовослужбовця Івана Гудяка з Тлумацької громади посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Фото: Facebook/Тлумацька міська рада

Президент України посмертно нагородив орденом "За мужність" III ступеня військовослужбовця з Тлумацької громади, що на Івано-Франківщині, Івана Гудяка.

Указ про присвоєння відзнаки Зеленський підписав 12 жовтня 2023 року.

Солдата Івана Гудяка нагородили "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України", йдеться в указі.

Що відомо про Івана Гудяка

Іван Гудяк, загиблий військовослужбовець, ЗСУ
Загиблий воїн з Тлумацької громади Іван Гудяк. Фото: Facebook/Тлумацька міська рада

Іван Гудяк народився у 1986 році, проживав у селі Гринівці Тлумацької громади. Військовослужбовець загинув у бою з російськими військовими на Донеччині.

Що відомо про відзнаку орден "За мужність" III ступеня

Орденом "За мужність" нагороджують військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших людей за особисту мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків стихійного лиха, пожеж та за інших надзвичайних ситуацій, а також — у боротьбі зі злочинністю й при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок