В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому сержанту Віктору Вовчуку

В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому сержанту Віктору Вовчуку

В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому сержанту Віктору Вовчуку
. Фото: Facebook/Руслан Марцінків

В Івано-Франківську відкрили пам'ятну дошку полеглому військовослужбовцю Віктору Вовчуку. Її встановили на фасаді ліцею № 17, у якому навчався боєць.

Про це повідомив на сайті міський голова Руслан Марцінків.

"Він був дуже справедливою людиною. Питання "йти чи не йти на війну" для нього взагалі не стояло. Віктор ніколи б не зміг стояти осторонь. Він навіть після поранення востаннє казав мені: "Не переживай, все буде добре! Я повернуся з перемогою!" Але, на жаль, сталося не так… Тому я дуже хочу, щоб ми всі пам'ятали тих, хто віддав своє життя за Україну", — поділилася спогадами дружина полеглого воїна Уляна Вовчук.

Уляна Вовчук на відкритті анотаційної дошки свому чоловікові Віктору Вовчуку
Уляна Вовчук на відкритті анотаційної дошки поділилася спогадами про свого чоловіка Віктора. Фото: Facebook/Руслан Марцінків

Сергій Романюк — друг дитинства Віктора Вовчука. На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну вони долучилися до лав ЗСУ, проте воювали у різних підрозділах.

"Хочу подякувати всім, хто прийшов вшанувати пам'ять мого друга, який був чудовим спортсменом — результативним, сильним. Який був вірним чоловіком, чудовим батьком. Він був еталоном мужності й відваги", — розповів Сергій Романюк про полеглого товариша.

Сергій Романюк, друг дитинства Віктора Вовчука, на відкритті анотаційної дошки
Сергій Романюк — друг дитинства Віктора Вовчука. Фото: Facebook/Руслан Марцінків

Що відомо про Віктора Вовчука

Віктор Вовчук народився 12 березня 1971 року. Жив у селі Угринів Івано-Франківського району. На фронті служив командиром відділення розвідувального взводу 65 окремої механізованої бригади. Мав позивний Вовк.

Віктор Вовчук загинув 18 червня 2023 року під час бойового завдання у Запорізькій області.

Нагороджений медалями "За поранення" та "Захиснику вітчизни" (посмертно) і відзнакою "Козацький хрест за бойові заслуги".

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок