На Запоріжжі поліг бойовий медик з Івано-Франківщини Мар'ян Русинкевич

На Запоріжжі поліг бойовий медик з Івано-Франківщини Мар'ян Русинкевич

На Запоріжжі поліг бойовий медик з Івано-Франківщини Мар'ян Русинкевич
. Фото: Facebook/Соломія Русинкевич

25 лютого в Запорізькій області загинув бойовий медик з Івано-Франківщини Мар'ян Русинкевич.

Про смерть земляка повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.

Як йдеться у дописі, Мар'ян Русинкевич народився 12 серпня 1992 року. Проживав у Калуші. Чоловік став на захист країни у вересні 2022.

Служив у стрілецькому взводі 79 батальйону 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Воїн поліг під час бойового завдання.

У Мар'яна Русинкевича залишилися дружина, донька та син.

"Ти — найкраще, що сталося зі мною в цьому житті. Ти — той, хто навчив жити та цінувати життя. Ти ідеш дуже швидко від нас. Як сказав один твій найближчий і найкращий побратим: ти залишив мені дві покращені свої копії. Тепер я за двох і обіцяю тобі, що вони виростуть достойними! Я люблю тебе і буду любити доти, поки моє серце б'ється. Ти — найкращий. Легких тобі хмаринок", — написала у Facebook дружина полеглого воїна Соломія.
"Твій бій закінчено, друже. Дякую долі, що звела мене з тобою. Я мав за честь стояти з тобою пліч-о-пліч в одних окопах. Ти був справжнім другом, побратимом, найкращим батьком та чоловіком. З гордістю можу говорити, що був твоїм другом. А скільки ми будували планів... І правду кажуть: війна забирає найкращих. Тепер ти там, з нашими побратимами", — написав про загибель побратима у соцмережі боєць 102 бригади Василь Кульбанський.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок