На війні загинув 26-річний сапер з Івано-Франківська Роман Голуб

На війні загинув 26-річний сапер з Івано-Франківська Роман Голуб

На війні загинув 26-річний сапер з Івано-Франківська Роман Голуб
. Фото: Facebook/Ліцей 21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради

30 грудня 2023 року загинув випускник Івано-Франківського ліцею № 21 імені Євгена Коновальця, 26-річний сапер Роман Голуб на позивний Крафтер.

Про це повідомили на Facebook-сторінці навчального закладу.

"І знову сум огорнув нашу ліцейну родину. На війні загинув Роман Голуб — наш випускник. Педагогічний та учнівський колективи сумують з приводу непоправної втрати. Щирі співчуття сімʼї та всім близьким воїна. Розділяємо з вами цей страшний біль та смуток", — йдеться у дописі.

Побратим Романа Голуба Максим Безпалько у дописі на своїй Facebook-сторінці розповів, що Крафтер долучився добровольцем до лав ЗСУ на початку великої війни.

"Це — людина, яка завжди знаходила влучний час та місце для гумору, його жарти та життєві історії завжди підіймали настрій. Памʼятаю, як сидячи в селі Зайцеве, у нас якось зайшла розмова про полігон та інструкторів. Крафтер, підхопивши розмову, почав настільки смішно розповідати про наші курси молодого бійця, що ми з того, напевне, ще добрі два дні сміялися", — згадує побратима Максим Безпалько.

Загинув сапер з Івано-Франківська Роман Голуб
Фото: Facebook/Alina Abramova

Роман Голуб служив сапером.

"З гранатами він завжди був "на ти", жодна розтяжка чи граната не брали його, вони в його присутності відмовлялися спрацьовувати", — пише Максим Безпалько.

"Виходячи зі села Воронове після тяжкого бою з уламком в руці, він тягнув NLAW, щоб той не дістався п***рам. Він був людиною з великої букви, прекрасним другом, чудовим воїном. Друже, ти на завжди залишишся в наших серцях, спочивай з миром", — пише Максим Безпалько.

26-річний сапер з Івано-Франківська Роман Голуб
Фото: Facebook/Alina Abramova

Роман Голуб народився 11 лютого 1997 року. Загинув 30 грудня 2023. Про це у Facebook написала подруга дитинства воїна Аліна Абрамова.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок