"Оселя Віри, Надії та Любові" на Прикарпатті шукає волонтерів. Зголосилося вже 125

"Оселя Віри, Надії та Любові" на Прикарпатті шукає волонтерів. Зголосилося вже 125

"Оселя Віри, Надії та Любові" на Прикарпатті шукає волонтерів. Зголосилося вже 125
. Суспільне Карпати

Будинок сиріт з інвалідністю "Оселя Віри, Надії та Любові" в Обертині Тлумацького району шукає волонтерів-опікунів, які допомагатимуть піклуватися про сиріт. Про це кореспондентам Суспільного повідомив керівник благодійної організації "Українська благодійницька мережа" та будинку сиріт з інвалідністю "Оселя Віри, Надії та Любові" Василь Футерко.

За його словами, зараз хочуть сформувати альтернативне джерело фінансування будинку для сиріт.

"Цього року була така проблема, яку ми не очікували, – ми не отримали кошти за січень-квітень, тому подали позов до казначейства. Саме тому вирішили формувати постійне джерело фінансування. Якщо наступного року будуть гроші із соціального замовлення, то ці гроші з альтернативного джерела будуть спрямовуватися на розвиток, підтримку наших асистентів та потреби оселі. Якщо бюджетних грошей не буде, то ми все одно матимемо джерело фінансування, завдяки якому оселя зможе працювати повноцінно", - розповів Василь Футерко.

До пожертв планують залучити 500 людей. Вони підпишуться на щомісячні пожертви у розмірі 70 гривень. Василь Футерко каже, що якщо вдасться знайти потрібну кількість волонтерів-опікунів, то будиночок для сиріт щомісяця матиме гроші для того, щоб існувати. Зараз зголосилося приблизно 125 волонтерів-опікунів.

"Коли ми створимо групу волонтерів, то нам вистачатиме грошей для того, щоб ми могли виплачувати заробітну плату асистентам, забезпечити витрати на харчування та електроенергію. Зараз в оселі працює четверо асистентів, які отримують мінімальну зарплату. Але ми плануємо збільшувати їм оплату праці, передбачати преміювання, виплати за роботу у нічний час, як передбачає законодавство", - зазначив Василь Футерко.

Нагадаємо, благодійна організація подала в суд на обласне держказначейство. Причина - у казначействі не зарахували акти виконаних робіт.

Нещодавно у суді вперше розглянули позов благодійної організації "Українська благодійницька мережа" до обласного держказначейства.

На початок