Як у Калуші на Франківщині пенсіонерки займаються лікувальною фізкультурою

Як у Калуші на Франківщині пенсіонерки займаються лікувальною фізкультурою

Пенсіонери у Калуші
. Фото: Калуська міська рада

У Калуші на Франківщині упродовж року жінки пенсійного віку відвідують заняття з лікувальної фізкультури та скандинавської ходьби. Тренування проводить хореографиня Алла Волошина.

Про це пишуть на Facebook-сторінці Калуської міської ради.

"Кожного ранку з радістю і завзяттям калушанки 60+ приходять на стадіон, аби знову отримати задоволення від життя, скинути вантаж років із рамен. Такі приємні відчуття і позитивний заряд на весь день отримують від спортивно-оздоровчих занять та скандинавської ходьби", — йдеться у дописі.

Заняття проходять на стадіон "Хімік", а за несприятливої погоди — у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи "Сокіл".

Тренерка з майже 40-річним досвідом Алла Волошина самостійно розробила комплекс тренувальних вправ на основі хореографії. Вона також поєднала спортивно-оздоровчі заняття зі скандинавською ходьбою, пишуть у міськраді.

Щоб записатися на лікувальну фізкультуру, потрібно звернутися до територіального центру за адресою: місто Калуш, вул. Євшана, 9. Організатори тренувань особливо заохочують людей похилого віку з-поміж переселенців.

"Доєднуйтеся до спільних занять. Ми на стадіоні щодня о 09:00, крім суботи та неділі", — йдеться у дописі.

Також у територіальному центрі в межах занять Університету третього віку організовують екскурсії, лекції, курси та майстер-класи.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок