В Івано-Франківську запустять нові автобусний та тролейбусний маршрути

В Івано-Франківську запустять нові автобусний та тролейбусний маршрути

В Івано-Франківську запустять нові автобусний та тролейбусний маршрути
. Фото: Facebook/Руслан Марцінків

В Івано-Франківську наприкінці серпня або на початку вересня планують запустити два нові маршрути — автобусний № 23 й тролейбусний № 8. Про це на брифінгу в міськраді розповів директор комунального підприємства "Електроавтотранс" Віталій Голутяк.

За його словами, з початком нового навчального року в місті збільшиться кількість комунального транспорту.

Автобусний маршрут № 23

Віталій Голутяк каже: до 24 серпня комунальне підприємство має отримати вісім автобусів.

"Це — 12-метрові автобуси, що повністю пристосовані для перевезення й людей з інвалідністю. Салон облаштований місцями для пасажирів на візку, а також для мам, які перевозять дітей у візочках. Транспорт має пів року гарантії та рік гарантії на двигун. Окрім того, разом з автобусами ми отримаємо 48 коліс, що дасть змогу замінити ті, що встановлені на транспорті, що курсує", — говорить Віталій Голутяк.

З його слів, поповнення автобусного парку дасть змогу КП "Електроавтотранс" відкрити новий автобусний маршрут № 23.

"Його маршрут визначить виконавчий комітет. Наразі є кілька варіантів відповідно до побажань жителів громади", — каже Віталій Голутяк.

Крім того, через збільшення пасажироперевезення з початком навчального року "Електроавтотранс" поверне автобуси на маршрути № 40, № 41 та № 45.

Новий тролейбусний маршрут № 8

На новій тролейбусній лінії з тяговою підстанцією, якою наразі курсує тролейбус № 5, в Івано-Франківську планують запустити новий тролейбусний маршрут № 8. За словами Віталія Голутяка, він їхатиме від автостанції № 4 на вулиці Юності до автостанції № 3.

"Чому ми вирішили пустити цей маршрут не з вокзалу, а з автостанції № 4? Тому що на автостанції № 4 створюються нові сполучення. Зокрема, з мікрорайоном Майзлі до автостанції № 3", — пояснює Віталій Голутяк.

Крім того, за його словами, у зворотному напрямку тролейбус № 8 їхатиме через ринок, що дозволить збільшити пасажиропотік від автостанції № 3 до центрального ринку.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTub

На початок