Жіноча команда, у складі якої є прикарпатка, виборола "срібло" на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби

. Фото: Департамент молодіжної політики та спорту міськради

Жіноча команда з України, у складі якої є прикарпатка Ганна Шевчук, посіла друге місце у командному заліку на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби. Змагання відбувалися у чеському місті Подєбради 21 травня.

Про це повідомляють на сайті Федерації легкої атлетики України.

Срібну нагороду виборола жіноча команда України у складі Людмили Оляновської, Олени Собчук, Ганни Шевчук (Івано-Франківська область) і Софії Криловецької, яка дебютувала серед дорослих на змаганнях європейського рівня. Спортсменки змагалися на дистанції 20 км у командному заліку.

"Людмила Оляновська фінішувала четвертою. Олена Собчук одразу за нею, Ганна Шевчук була 16, а Софія Криловецька – 41", — йдеться у дописі.

Серед спортсменів збірної України у чемпіонаті брали участь прикарпатці Валерій Літанюк, Юлія Луцька та Ганна Шевчук.

Що відомо про Ганну Шевчук

Прикарпатка Ганна Шевчук увійшла у тридцятку кращих зі спортивної ходьби на XXXII літніх Олімпійських іграх 2020 у Токіо. Вона виступила у спортивній ходьбі на 20 км. Спортсменка посіла 27 місце. Загалом змагалися 58 легкоатлеток.

Спортивною ходьбою Ганна Шевчук займається з 2009 року.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!