Поліцейські Івано-Франківщини викрили забудовника з Коломиї, який переоформив на юридичну особу 20 квартир, що мали бути у власності Міністерства оборони України. А відтак їх перепродав та завдав збитків Міноборони на суму 6 млн 717 тис. 324 грн. Про це повідомили на Facebook-сторінці поліції області.
Як з'ясували слідчі, наприкінці 2021 року 66-річний забудовник з Коломиї уклав два договори з Міністерством оборони України. Згідно з документами відомство викупило у підприємця 30 квартир для військовослужбовців у будинку, що зводився у Коломиї. За помешкання Міноборони заплатило понад 6,7 млн грн.
Підприємець зобов’язувався увести новобудову в експлуатацію до 15 квітня 2022 року, а також оформити право власності на Міністерство оборони України.

"Утім виконати ці зобов’язання підприємець не поспішав. Невдовзі фігурант уклав додаткові угоди з Міноборони про відтермінування оформлення власності житла на відомство до 27 жовтня 2022 року. А наприкінці липня 2022 року, діючи з корисливих мотивів та з метою власного збагачення, зареєстрував 20 квартир на власну фірму. Відтак перепродав їх фізичним особам, уклавши нотаріально завірені договори купівлі-продажу", — йдеться у дописі.
Забудовник завдав збитків Міноборони на суму 6 млн 717 тис. 324 грн.
Чоловіку оголосили про підозру у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 190Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, — карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На квартири за рішенням суду наклали арешт. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.
Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!