Від початку великої війни на релоковані в Івано-Франківську область підприємства працевлаштували 185 людей

Від початку великої війни на релоковані в Івано-Франківську область підприємства працевлаштували 185 людей

Від початку великої війни на релоковані в Івано-Франківську область підприємства працевлаштували 185 людей
. Фото ілюстративне: Unsplash

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну на підприємствах, релокованих до Івано-Франківської області, працевлаштували 185 людей, з них — 41 переселенець, повідомила в ефірі Суспільного заступниця директора обласного центру зайнятості Ольга Шевчук.

"Загалом до служби подали 320 вакансій. Частина вакансій були нетиповими для нашої області. Потребували працівників різноманітних технічних спеціальностей, зокрема на заводі кольорових металів в Івано-Франківську. Шукати їх було важко, але ми намагалися допомогти", — розповіла Ольга Шевчук.

За її словами, на релокованих підприємствах також працевлаштовували швачок, адміністраторів, касирів, кухарів.

Десять швачок потребували на одному з виробництв, яке з Київщини переїхало у Долину. Його працівники виготовляли спортивні майданчики, шили речі для дітей, постачали будматеріали. Після часткового перевезення на Прикарпаття виробничих потужностей почали займатися також пошиттям військової амуніції, розказав директор підприємства Богдан Думенко.

Нову справу підхопили три швачки, які працювали на підприємстві раніше. Втім працівниць бракувало. Допомогли знайти охочих на виробництво у місцевому центрі зайнятості. Завдяки цьому зараз релоковане підприємство виконує замовлення із пошиття літньої форми для військових.

Інші релоковані на Прикарпаття підприємства, за інформацією обласного центру зайнятості, наразі пропонують вакансії волочильника кольорових металів, водія навантажувача, прибиральника, зварника, швачки, слюсаря з механоскладальних робіт, тракториста, комірника.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок