Бійці 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини показали, як живуть люди у прифронтових селах Запорізької області. Також про ситуацію на цій ділянці фронту воїни розповіли у відео на Facebook-сторінці бригади.
17 днів пробув в окупації місцевий житель одного з прифронтових сіл Запоріжжя Володимир Петрович. Чоловік пригадує, як йому довелося зустрітися з російським військовим.
"Бурят прийшов, відкрив з ноги двері, каже: "Де тут Бандера з американцем?" А я кажу: "Не там ти шукаєш їх, в Гуляйполі". Той солдат відповідає: "Вони сидять тут і б'ють по наших позиціях дуже точно", — пригадує Володимир Петрович.
Заступник командира батальйону з позивним Тиса каже: росіяни називають прикарпатців "карателями".
"Мос*алі про нас писали, що ми є "івано-франківські карателі", — розповідає Тиса. — Ми заїжджаємо у село Малинівка, тут триває активний ракетний обстріл. На жаль, є втрати, але не можу сказати про кількість. Люди тут живуть, хоча росіяни систематично обстрілюють".
Внаслідок ворожих обстрілів зруйнована стіна у будинку місцевої жительки Валентини. Жінка каже, також зазнав руйнувань й будинок сусідів.
"Ми жили добре, ми дуже багаті були. Все у нас було. Ми нічого не хотіли чужого, нікого нічого не просили. Це не передати словами, який тут жах", — говорить Валентина.
Зі слів військовослужбовця на псевдо Нечай, на день від 12 до 15 ворожих безпілотників можуть літати на цій ділянці фронту, щоб корегувати вогонь.
Читайте також
- "Справжні ангели". Як працюють медики 78 окремого батальйону 102 бригади на Запоріжжі
- "Аріведерчі, орки!" Боєць з Івано-Франківська Мирон Дмитрик показав, як знищили російську БМП
- "Знак єднання з Івано-Франківськом". Бійці 78 батальйону 102 бригади просять допомогти розробити макет шеврона
Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!