У Вишкові на Прикарпатті помер грибник зі Стрия

У Вишкові на Прикарпатті помер грибник зі Стрия

У Вишкові на Прикарпатті помер грибник зі Стрия
. unsplash.com

У лісі, поблизу села Вишків Долинського району, що на Прикарпатті, знайшли мертвого чоловіка. Він приїхав з Львівщини збирати гриби. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Надвечір 11-го червня рятувальники отримали повідомлення від жителя міста Стрий Львівської області. Чоловік розповів, що його 55-річний тесть вранці поїхав з колегами по гриби у Вишків. З лісу вийшли усі, крім одного чоловіка. Його не могли знайти впродовж чотирьох годин.

О 19-й годині прикарпатські рятувальники почали шукати зниклого. О 21-й тіло чоловіка знайшли за 200 метрів від дороги. Причину та обставини загибелі жителя Львівщини з’ясовують поліцейські.

Як писало Суспільне, жителя села Крихівці Івано-Франківської міської ради розшукують із 29-го травня. За день до цього він пішов у ліс біля сіл Загвіздя і Підлісся і не повернувся. За повідомленням очевидця, чоловік заходив у річку Бистриця Солотвинська. Аби знайти зниклого прикарпатця, на ріці Дністер встановили чотири пости спостереження.

На початок