У російсько-українській війні загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Володимир Бучинський

У російсько-українській війні загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Володимир Бучинський

У російсько-українській війні загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Володимир Бучинський
. Фото: Facebook/Володимир Бучинський

На Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Володимир Бучинський. Про це на своїй сторінці у Faceboook повідомив побратим загиблого Олег Дерій.

Він написав: "Я не знаю, який ти був друг, але я знаю, який ти був командир. Твої чарівні "піндюліни" зробили наш підрозділ найдисциплінованішим, в тебе все мало бути найкраще, така вже сутність спортсменів".

Володимир Бучинський народився 8 вересня 1982 року. Жив у Івано-Франківську. Був власником магазину спортивного харчування.

"Володю я знав особисто багато років: привітний, добрий, щирий, завжди усміхнений та готовий прийти на допомогу в будь-який момент. Володя любив Україну, наш Івано-Франківськ, в якому жив, та свою роботу, пов'язану зі спортом. Саме це нас і здружило", — поділився спогадами про Володимира керівник Івано-Франківського обласного осередку всеукраїнської громадської організації "Федерація стронгмену України" Назарій Павлів.

З перших днів повномасштабної війни Володимир Бучинський став на захист кордонів України.

Про це згадує його тесть — Ярослав Схаб: "Не можу змиритися, що його вже немає. Мого зятя: найкращу людину, люблячого татуся. Добровольця, який у перший день війни пішов, сказавши: йду боронити вас, рідних і свою Україну. Володя не повернувся".

Також він опублікував відео із сімейного архіву, коли Володимир Бучинський приїхав додому у відпустку.

У загиблого залишилися дружина і дві донечки.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок