Викладачі й студенти Івано-Франківського національного медичного університету провели розколяду, щоб зібрати гроші двом військовослужбовцям 109 окремого гірсько-штурмового батальйону, повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події.
Зараз воїни проходять реабілітацію, розповідає побратим бійців Анатолій Барчук. За його словами, під час боїв один із воїнів втратив ногу, а інший — частину руки.
"Один з них — повний кавалер ордена Богдана Хмельницького. В нашому колі — дуже відома людина. На жаль, орієнтованої суми поки що немає. Що один, що другий боєць — поки що на реабілітації. Також їм формують кукси й, відповідно, далі будуть протезувати", — розповідає боєць 109 батальйону Анатолій Барчук.
Один з поранених військовослужбовців прагне повернутися на фронт, тому потребує встановлення протезів.
"Він — доволі розумна людина і хоче, навіть не зважаючи на те, що буде протезований, зустріти перемогу нашої держави над цією клятою ордою з побратимами", — каже Анатолій Барчук.
За словами доцентки кафедри мовознавства медичного університету Марії Гуцул, в передостанній день коляди студенти та викладачі захотіли долучитися до важливої справи. Вони виконували як давні колядки, так і сучасні.
"Козацька доба нам дала колядки, які співаємо й до сьогодні. І колядка"Сумний святий вечір в 46 році", переписана на сучасний лад, залишилася незмінна і важлива", — каже Марія Гуцул.
Під час розколяди студенти та викладачі зібрали 43 575 грн.
Читайте також
- "Боротьба наша — справедлива". Як науковець-філолог Михайло Ковальчук воює на фронті
- Портрети на ящиках з боєприпасів. Боєць з Калуша Володимир Безрукий пише картини на фронті
- Військовий капелан, отець Василь Сметанюк: "Зараз формуються засади служіння військового священника"
- "Український воїн — це універсальний солдат". Прикарпатець Олег Малічин повернувся з Данії, аби захищати Україну
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!