Повернувся на фронт після поранення. У боях за Бахмут загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Андрій Барилюк

Повернувся на фронт після поранення. У боях за Бахмут загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Андрій Барилюк

Повернувся на фронт після поранення. У боях за Бахмут загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Андрій Барилюк
. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

У боях поблизу Бахмута 30 січня загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Андрій Барилюк. Боєць служив старшим солдатом в 10 гірсько-штурмовій бригаді. Про смерть воїна, пластуна повідомляють на Facebook-сторінці "Пласт Івано-Франківськ".

Як йдеться у дописі, Андрій Барилюк народився 18 січня 1981 року в Івано-Франківську. Був активним учасником національної скаутської організації України "Пласт" орієнтовно до 1997 року. В організації мав псевдо Ангел.

Андрій Барилюк закінчив загальноосвітню школу № 10. Опісля навчався в професійному технічному училищі № 8 на деревообробній спеціалізації. Згодом проходив строкову армійську службу в місті Євпаторія Автономної республіки Крим. Два роки служив на військовому аеродромі в Івано-Франківську.

Також чоловік працював у різних міських підприємствах та магазинах, де професійно займався столярством та збором меблів.

У 2004 році одружився, а за рік у подружжя народилася донька Яна.

У березні 2022 року Андрій Барилюк добровільно зголосився до війська. Воював на Житомирщині аж до відступу російських військ у квітні 2022 року. Опісля з підрозділом повернувся до військової частини для перепідготовки, навчань та здобуття досвіду.

Влітку зі своїм підрозділом вирушив до міста Лисичанськ Луганської області, де потрапив у оточення і виходив з боями.

"У серпні отримав поранення від розриву гранати під Бахмутом, внаслідок цього переніс декілька операцій з видалення уламків із легень, рук та ніг. Деякі осколки в ногах так і залишилися", — йдеться у дописі.

Воїн проходив тривалу реабілітацію, проте в січні 2023 року знову повернувся на фронт.

Загинув Андрій Барилюк у боях 30 січня поблизу Бахмута. Воїна поховали на Алеї героїв у селі Чукалівка.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок