В Івано-Франківську відновлюють будівництво моста на Пасічну. Частину Надрічної перекриють

В Івано-Франківську відновлюють будівництво моста на Пасічну. Частину Надрічної перекриють

В Івано-Франківську відновлюють будівництво моста на Пасічну. Частину Надрічної перекриють
. Архівне фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську відновлюють будівництво моста на Пасічну. 24 січня дорожники перекриють частину Надрічної. Про це повідомили на сторінці управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради у Facebook.

"Передбачається перекриття ''нової'' Надрічної на ділянці від мийки до вулиці Церковної. Об'їзд буде організований ''старою'' частиною вулиці Надрічної. Ця схема організації дорожнього руху вже діяла раніше", — йдеться у дописі.

В Івано-Франківську відновлюють будівництво моста на Пасічну
Фото: Facebook/Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради

Що відомо

Тендер на будівництво нового моста у 2017 році виграло товариство з обмеженою відповідальністю "Мостобудівельний загін № 112". Початкова вартість робіт становила 120 мільйонів гривень. Згодом уклали угоду з підрядником про додаткові роботи ще на 58 мільйонів гривень. Влітку 2019 року будівництво призупинили через брак грошей.

Вартість проєкту моста на Пасічну в Івано-Франківську завищена та не відповідає безпеці руху. До такого висновку у листопаді 2019 дійшли польські інженери, які розробили та збудували понад 200 мостів.

У червні 2020 року, майже через рік простою, відновили будівництво переправи в мікрорайоні Пасічна.

6 червня 2021 року Руслан Марцінків розповів, що будівництво розв'язки моста затримується через проблеми з тендером.

У липні 2021 року міський голова повідомив, що 100 млн грн, за які мають завершити будівництво розв'язки моста на Пасічній, не вистачить та назвав причину здорожчання.

19 серпня 2021 року Руслан Марцінків розповів Суспільному, що планують відремонтувати старий міст на Пасічну через річку Бистриця Солотвинська.

15 вересня 2021 року під час оперативної наради Руслан Марцінків проанонсував, що будівництво нового моста через Бистрицю Солотвинську планують завершити у 2022 році. Тоді у місцевому бюджеті не вистачало грошей на добудову, відтак міськвиконком очікував на фінансування з державного бюджету.

У вересні 2022 року в інтерв'ю Суспільному Руслан Марцінків проанонсував, що відновлювати будівництво моста на Пасічну планують 15 жовтня 2022 року.

14 листопада 2022 року Руслан Марцінків повідомив в Івано-Франківську відновили будівництво моста на Пасічну.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок