Вивозить з поля бою поранених побратимів. Боєць 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців на позивний Морячок

Вивозить з поля бою поранених побратимів. Боєць 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців на позивний Морячок

Вивозить з поля бою поранених побратимів. Боєць 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців на позивний Морячок
. Фото: Facebook/Назарій Кішак

Олександр Драбинко на позивний Морячок воює з російськими окупантами у складі 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців. Чоловік вивозить із поля бою поранених побратимів. Про його службу на Facebook-сторінці розповів командир відокремленого кулеметного взводу Назарій Кішак.

Псевдо Морячок Олександр Драбинко отримав за своє моряцьке минуле, пише Назарій Кішак. З його слів, військовий — позитивна та оптимістично налаштована людина, завжди знайде правильне слово й підтримає у будь-якій ситуації.

"Морячок — на всі руки майстер. І технічні несправності автомобіля виправить, і додаткові кріплення для зброї зробить, а їздить, як Бог", — пише командир взводу.

На одному з місць бойового розпорядження Олександр Драбинко вивіз приблизно 50 поранених бійців. Більшість із них вже повернулися на фронт захищати Україну.

"Бути водієм в зоні бойових дій — куди небезпечніше, ніж тримати позиції в окопах. Адже потрібно покладатися тільки на себе, вираховувати найбільш підхожу годину, обирати маршрут та знати, на якому відрізку як зашвидко їхати. Це — складніше від фізики, бо на кону — не тільки твоє життя, а й твоїх побратимів", — йдеться у дописі.

Під час однієї з поїздок до поранених військових уламок пробив колесо, на якому їхав Морячок. Чоловік зупинився, щоб поміняти його. Поряд упав ще один снаряд й уламок від нього потрапив у голову Олександру. На щастя, пише Назарій Кішак, боєць був у касці й обійшлося без ушкоджень.

"Такі ситуації трапляються невипадково. Бог уберіг Олександра, а той того ж дня вивіз тяжкопоранених військових з поля бою", — додав Кішак.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок