Франківські актори мім-театру зібрали 575 євро для ЗСУ на фестивалі у Бельгії

Франківські актори мім-театру зібрали 575 євро для ЗСУ на фестивалі у Бельгії

Франківські актори мім-театру зібрали 575 євро для ЗСУ на фестивалі у Бельгії
. Фото: Philippe Renard

Актори театру Mime "IF" взяли участь у фестивалі "Statues en Marche" у Бельгії. Під час виступу вони зібрали 575 євро для Збройних сил України. Про це Суспільному розповів актор та співзасновник театру Mime "IF" Артур Гулько.

Актори показали перформанс "Крізь віки", присвячений українським воїнам.

"Це дійство показує, як наші військові різних століть завжди стояли на сторожі свободи і волі. Було чотири учасники: воєвода часів Київської русі, козак, січовий стрілець та сучасний військовий. Вони перевертали годинник, у якому сипалося зерно. Зерно — як символ того, що свобода завжди проростає, дає нове життя, новий стимул. І ми завжди стоїмо на сторожі цього", — розповів Артур Гулько.

З його слів, уперше під час виступу актори не могли контролювати свої емоції та плакали.

"Увімкнулася музика, ми перевернули годинник і почули довгі бурхливі оплески підтримки. Ми розуміли, що ці оплески — всім нам, українцям, кожному, хто на своїх місцях наближає перемогу, хто в цю секунду веде бій, і тим, кого вже зараз із нами немає. Другий раз не стрималися, коли від глядачів почули "Слава Україні!" — розповів Артур Гулько.

Зібрані гроші актори передадуть організації "Громадська ініціатива Галичини" на придбання автомобіля для військових.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок