57-річний суддя в кримінальних справах Івано-Франківського апеляційного суду Андрій захищає Україну на фронті. Він є головним сержантом 102 бригади територіальної оборони, пишуть на Facebook-сторінці Сил оборони Запорізького краю.
"Якщо ми програємо цю війну, то не буде жодних наших судів. Я вирішив, що моє місце тут — у лавах Збройних сил. Я тут захищаю право, захищаю свою країну", — каже Андрій.
Зі слів воїна, його колеги також служать у лавах ЗСУ, зокрема й з Івано-Франківщини.
"Мій гарний товариш і колега з одного з районних судів зараз служить у лавах Збройних сил. Судді не залишилися осторонь цієї війни. Але не треба думати, що всі вони мали б йти на фронт. Хтось має залишатися і працювати тут. Якщо є судочинство є держава", — говорить боєць.
Андрій також розповів про особливості посади головного сержанта. Воїн каже, що контролює весь сержантський корпус бригади, й додає, що сержант сьогодні — це "організаційний каркас армії".
"Зараз статус сержанта значно підвищується, і фактично це є основа боєздатності Збройних сил України. Сержант — це помічник, опора командира. Це — дуже важливо. Саме сержанти керують боєм на полі. Мені постійно доводиться бувати в підрозділах, займатися питаннями підняття бойового духу, військової дисципліни, бойового навчання", — розповідає Андрій.
Воїн каже, що після того, як Україна переможе, він, можливо, повернеться до своєї попередньої роботи.
Читайте також
- Бійці "десятки" знищили дев’ять цілей РФ на сході України
- "Ми сильні духом, в нас козацька кров тече". Бійці "десятки" розповіли, як звільняли від військових РФ село Кухарі"
- Свинособаки знову не туди звернули". Бійці "десятки" оприлюднили фото знищеної техніки РФ
- "Ласкаво просимо до пекла". Бійці 10 гірсько-штурмової бригади збили літак російських терористів
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!