На базі івано-франківського вишу відновив роботу Херсонський державний університет

На базі івано-франківського вишу відновив роботу Херсонський державний університет

На базі івано-франківського вишу відновив роботу Херсонський державний університет
. Фото: ПНУ імені В.Стефаника

На базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відновив роботу Херсонський державний університет разом з відокремленими структурними підрозділами Бериславським фаховим педагогічним коледжем ім. Беньковського та Генічеським фаховим коледжем.

Про це повідомили на сайті Прикарпатського національного університету.

26 квітня у виші відбулося засідання вчених рад обох університетів під головуванням ректорів Ігоря Цепенди та Олександра Співаковського. Також участь взяли проректори двох закладів вищої освіти. Викладачі долучилися до засідання онлайн за допомогою платформи Webex.

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда запевнив у максимальній підтримці колег.

"Головне — це те, що завжди об’єднувало освітян – солідарність. З нашого боку ви отримаєте максимальну підтримку для того, щоб насамперед ваш університет був збережений. Зберегти науково-педагогічний потенціал, працівників, студентів, тому що їхній досвід, їхні знання сьогодні дуже потрібні Україні", – сказав Ігор Цепенда.

Ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Співаковський подякував за підтримку.

"Для нас дуже важливо розуміти, що Україна — вона єдина – від сходу до заходу, від півночі до півдня. Це — не просто слова. Дійсно, ми приїхали до вас і маємо усі умови, щоб жити й працювати, маємо відповідну базу для роботи. Для нас дуже важливо працювати разом. Наразі з окупованої частини не можемо забезпечити управління. Ми обов’язково повернемося, але наразі університет повинен продовжувати жити. Наші студенти мають завершувати навчальний процес, мають переходити з курсу на курс, мають отримувати дипломи", – сказав Олександр Співаковський.

Тимчасовий переїзд затвердили у Міністерстві освіти та науки України наказом № 356 від 20 квітня до завершення воєнного стану.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок