Перейти до основного змісту
За період війни прикарпатські роботодавці подали 100 нових вакансій до центру зайнятості

За період війни прикарпатські роботодавці подали 100 нових вакансій до центру зайнятості

За період війни прикарпатські роботодавці подали 100 нових вакансій до центру зайнятості
. Ілюстративне фото: Unsplash

Станом на 9 березня понад 500 вакансій зареєстрували спеціалісти Івано-Франківського обласного центру зайнятості. Приблизно 100 з них роботодавці подали вже за період війни з 24 лютого.

Про це Українському радіо Карпати повідомила начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям центру зайнятості Галина Кушнір.

"Найбільше вакансій є в Івано-Франківську. Роботодавці потребують швачок, водіїв, електромеханіків дільниці, адміністраторів баз даних, продавців продовольчих товарів, а також комерційних агентів, водіїв тролейбусів, трактористів, інженерів з проєктно-кошторисної роботи. На комунальні підприємства міста шукають приблизно 50 найманих працівників", — каже представниця центру зайнятості.

З її слів, найвищий рівень зарплат пропонують для водіїв тролейбусів. Для інженерів з проєктно-кошторисної роботи заробіток може сягати 20 тис. грн.

Галина Кушнір каже, що найбільше вакансій серед громад області є у Тисменицькій та Яремчанській філіях. Інформація про всі відкриті вакансії доступна на сайті обласного центру зайнятості, а також на їхніх офіційних сторінках у Facebook та Telegram-каналі. Працює і "гаряча" лінія центру.

За словами начальника відділу організації сприяння працевлаштування Ігоря Сливінського, допомогти з роботою можуть не лише жителям області, а й вимушено переселеним людям.

"Під час воєнного стану всі служби зайнятості в області працюють у штатному режимі. Реєстрація проводиться безпосередньо у центрі відповідно до документів, які треба мати зі собою. Це є паспорт, трудова книжка, ідентифікаційний код і документ про освіту. Однак тим людям, у кого немає зі собою трудової книжки, необхідно, щоб була інформація хоча б про останнє місце роботи. Це потрібно, щоб ми могли занести відповідну інформацію для пошуку роботи й реєстрації. Якщо таких документів немає, можемо надавати консультаційні послуги та сприяти працевлаштуванню", — каже Ігор Сливінський.

Також, за його словами, якщо людина, яка вимушено переїхала на Франківщину, мала статус безробітної в іншій області, її можуть перереєструвати, продовжити виплати й також сприяти у пошуку роботи.

Ігор Сливінський додає, що за період з 24 лютого до 9 березня працівники обласного центру зайнятості зареєстрували 160 безробітних і стільки ж за цей період працевлаштували. На сьогодні статус безробітних в Івано-Франківській області мають 8 318 людей.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня
Вибір редакції
На початок