20 днів на ШВЛ. Франківські медики продовжують рятувати 17-річну дівчину з ураженими на 98% легенями

20 днів на ШВЛ. Франківські медики продовжують рятувати 17-річну дівчину з ураженими на 98% легенями

20 днів на ШВЛ. Франківські медики продовжують рятувати 17-річну дівчину з ураженими на 98% легенями
. AP

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні медики продовжують рятувати життя 17-річної дівчини з ураженими на 98% легенями. Пацієнтка 20 днів під’єднана до апарату ШВЛ. Про це на виїзній нараді повідомив генеральний директор медичного закладу Тарас Мельник.

"Стан дитини вкрай важкий. Вона забезпечена всіма необхідними медикаментами. За життя цієї дитини бореться весь персонал нашої лікарні — хірурги, лор, спеціалісти, пульмонологи, реаніматологи, середній медичний персонал. Вся увага до цієї дитини", — розповів Тарас Мельник.

За його словами, наразі в лікарні перебувають 12 дітей з COVID-19, з них двоє — до місяця, четверо — до 4 років, інші — старші.

"Крім того, ми пролікували трійню, яка народилася з малою вагою. ПЛР підтвердив у них COVID-19. Дітей вже виписали додому ще до того, як ми отримали пакет послуг з лікування пацієнтів з COVID-19", — розповів Тарас Мельник.

За його словами, COVID-пакет лікарня отримала 15 листопада, проте лікували дітей з коронавірусом ще до цього.

"На жаль, повторна хвиля COVID-19 збіглася з тяжкими "нековідними" пневмоніями. Коли ми відкривали COVID-пакет, у нас на стаціонарі лікувалися 50 дітей із запаленням легенів іншої патології. Ці діти були у важкому стані, ми не могли їх переводити в інші заклади. Ми лікуємо різні пневмонії у дітей, які у важкому стані", — каже Тарас Мельник.

Для хворих на COVID-19 у лікарні підготували корпус на 90 ліжок. Всі пацієнти забезпечені медикаментами.

"Щодо кисню, його нам привозять щодня, розхід дуже великий. Зараз у маленькій реанімації є дитина, щоб її врятувати, треба 30 літрів кисню на одну хвилину", — каже Тарас Мельник.

Що відомо

В Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню ушпиталили 17-річну дівчину з ураженими на 95% легенями. Пацієнтку перевели з реанімаційного відділення обласної інфекційної лікарні. Дівчині діагностували COVID-19.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок