Отруєння людей у Микуличині: у відпочинковому комплексі виявили низку порушень

Отруєння людей у Микуличині: у відпочинковому комплексі виявили низку порушень

Отруєння людей у Микуличині: у відпочинковому комплексі виявили низку порушень
. Суспільне Карпати

У відпочинковому комплексі Villa "Затишна", де перебували випускники з батьками із Житомирщини, а згодом з отруєнням потрапили в лікарню, працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області виявили низку порушень. Про це Суспільному Карпати повідомив начальник управління держнагляду Віталій Фіглевський.

Начальник управління держнагляду Віталій Фіглевський
Начальник управління держнагляду Віталій Фіглевський. Суспільне Карпати

"Було встановлено, що заклад не мав права надавати послуги із харчування дітям, він не був зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів. Було встановлено низку інших порушень. Зокрема, кухня недостатньої площі, що не давало змогу готувати весь перелік страв, недостатньо забезпечені холодильним обладнанням, непромаркований розробочний інвентар, персонал не мав медичних оглядів", — каже Фіглевський.

За його словами, чим саме отруїлися відпочивальники, встановлять за п`ять днів. Віталій Фіглевський каже, що наразі в управлінні готують постанову, відповідно до якої, заклад Villa "Затишна", де відпочивали та харчувалися люди, закриють на 10 днів до усунення всіх невідповідностей.

Що відомо

  • На Івано-Франківщині отруїлися 12 дітей і один дорослий. Симптоми отруєння з’явилися, коли вони перебували у відпочинковому комплексі Villa "Затишна" у Микуличині. Учні туди приїхали 5 липня із міста Коростень Житомирської області, аби відсвяткувати випуск із гімназії.
  • Діти, які отруїлися в Карпатах та потрапили в лікарню, не харчувалися у закладах громадського харчування. Вони вживали їжу, яку приготували самостійно. Зараз усі перебувають у задовільному стані.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок