За мандат нардепа у 87 окрузі змагатимуться 15 кандидатів. ЦВК зареєструвала чотирьох останніх

За мандат нардепа у 87 окрузі змагатимуться 15 кандидатів. ЦВК зареєструвала чотирьох останніх

За мандат нардепа у 87 окрузі змагатимуться 15 кандидатів. ЦВК зареєструвала чотирьох останніх
.

Центральна виборча комісія зареєструвала ще чотирьох кандидатів у народні депутати від округу № 87 на Прикарпатті. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Центрвиборчкому другого березня.

Зокрема, кандидатами у нардепи зареєстрували трьох самовисуванців Сергія Сивачука, Олександра Леонідовича Шевченка, Олександра Петровича Шевченка та Івана Макара від партії "Важливий кожен".

Усі документи, які кандидати подали на розгляд ЦВК, відповідали вимогам. Члени Комісії підтримали їхні кандидатури.

ЦВК завершила процес реєстрації кандидатів. За мандат нардепа у 87-му окрузі змагатимуться 15 претендентів, ще 22-м - комісія відмовила у реєстрації.

Нагадаємо, в останній день реєстрації кандидатів до Верховної Ради на проміжних виборах по 87 округу до ЦВК подали документи двоє Олександрів Шевченків. Про це Руху ЧЕСНО повідомили у Центрвиборчкомі. Один із кандидатів — повний тезко зареєстрованого ще дев'ятого лютого кандидата Олександра Шевченка. Обидва Олександри є жителями Києва та Київської області.

Що відомо про кандидатів про нардепи, читайте тут.

Іван Макар

Загальні відомості

Народився 15-го сiчня 1957-го року в селі Галівка Старосамбірського району на Львівщині. Освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Іван Макар - народний депутат України І скликання. У Верховній Раді був обраний секретарем Комісії з питань законодавства і законності.

Політична діяльність

Іван Макар балотується від політичної партії "Важливий кожен".

Декларує

Відповідно до декларації за 2020 -й рік, Іван Макар є співвласником квартири в Києві площею 85 кв. м разом з дружиною, а також Наталією та Ольгою Макар Також володіє гаражем площею 22 кв. м. у столиці.

Кандидат є власником земельної ділянки 100 кв. м у селі Загальці Бородянського району Київської області.

Незавершені об’єкти будівництва, цінні папери, цінне рухоме майно та корпоративні права в декларації не зазначені.

Доходи

Серед джерел доходу, зокрема, вказана державна соціальна допомога – 12 тис. 696 грн. Кандидат отримав її від Київського міського центру з нарахування та здійснення соціальних виплат.

Ще 9 тис. 402 грн соціальних виплат Іван Макар отримав від управління соціального захисту населення Печерської районної державної адміністрації у Києві.

Серед доходів вказано пенсію – 52 тис. 104 грн. А також зарплату за основним місцем роботи (КП "Управління міським господарством" Вишневої міської ради Києво-Святошинського району) – 101 тис. 478 грн.

Півтори тисячі гривень зареєстровано як подарунок у грошовій формі від гаражно-будівельного кооперативу "Ямський".

Також Кам’янська міська рада зробила кандидату у нардепи подарунок у негрошовій формі вартістю 1 043 грн.

367 гривень задекларовані під графою "Додаткове благо". Макар отримав їх від Кам’янської міської ради.

Дружина кандидата Галина Макар, згідно з декларацією, за рік отримала лише пенсію – 12 046 грн.

Грошові активи

На банківських рахунках Івана Макара задекларовано 15116 доларів, 230 240 гривень та 1 170 євро.

Іван Макар готівкою зберігає 11 тисяч доларів та 1 млн 300 тис. грн. Його дружина, Галина Макар, має готівкою 50 тис. грн та 8 тис. доларів.

Інше

Іван Макар очолює громадську організацію "Ветеранська взаємодопомога". Також є членом ГО "Спілка офіцерів України" та недержавної некомерційної професійної організації "Національна асоціація адвокатів України".

Сергій Сивачук

Загальні відомості

Народився 18-го серпня 1985-го року в Івано-Франківську. Освіта вища, керівник народного аматорського драматичного колективу "Думка" народного дому у Франківську. Кандидат у нардепи живе в Івано-Франківську, самовисуванець.

Політична діяльність

Сергій Сивачук є членом політичної партії "Національний корпус".

Декларує

Сергій Сивачук 25-го лютого 2021-го року подав декларацію за 2020-й рік. У ній зазначив дані про батька Олексія Сивачука, матір Галину Сивачук та двох рідних братів – Володимира і Мар’яна.

Нерухомість

Є співвласником квартири в Івано-Франківську площею 84,3 кв. м разом з матір’ю, а також братами Володимиром і Мар’яном Сивачуками. У декларації також зазначено, що мати кандидата є власницею квартири 42,6 кв. м у селі Вовчинець Івано-Франківської області. Вартість нерухомості не вказана.

Доходи

У 2020-му році департамент культури Івано-Франківської міської ради, який вказаний як основне місце роботи, виплатив Сергію Сивачуку 78 тис. 242 грн зарплати.

Також кандидат отримав 66 тис. 764 грн зарплати за сумісництвом від ТзОВ "Карпатська нафтова компанія".

Ще 29 тис. 200 грн Сергієві Сивачукові заплатили в Івано-Франківській обласній партійній організації "Національний корпус" - це друга робота за сумісництвом.

Окрім зарплати, Сергій Сивачук отримав пів тисячі гривень від первинної профспілкової організації Міського народного дому Івано-Франківська – це виплати або відшкодування, які здійснюються професійними спілками своїм членам.

Доходи рідних кандидат в декларації не вказав. Але зазначив, що основним місцем роботи його матері Галини Сивачук є департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Батько Олексій Сивачук працює в ТзОВ "Карпатська горілчана компанія".

Брати кандидата не надали інформацію ані про місце роботи, ані про доходи.

Грошові активи

Сергій Сивачук не задекларував грошових активів ні на банківських рахунках, ні готівкою.

Інше

Сергій Сивачук є членом двох громадських організацій: Івано-Франківська обласна громадська організація "Патріот України" та "Товариство сприяння збройним силам України та військово-морському флоту "Цивільний корпус "Азов".

Олександр Леонідович Шевченко

Загальні відомості

Олександр Леонідович Шевченко народився дев’ятого сiчня 1974-го року в Києві. Освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний. Проживає в селі Дзвінкове Фастівського району Київської області, самовисуванець.

Декларує

У декларації за 2020-й рік кандидат в нардепи оприлюднив мінімум даних про себе та свою родину.

Нерухомість

Олександрові Шевченку належить 25 % власності в квартирі площею 68,32 кв. м у Києві. Також по 25 % мають Сергій Шевченко, Валентина Шевченко та Леонід Шевченко.

Доходи

Джерело доходів протягом року задеклароване одне – Київський міський центр зайнятості. Кандидат у нардепи отримав 31 тис. 877 грн державної та соціальної матеріальної допомоги.

Грошові активи

Інформація щодо грошових активів, роботи за сумісництвом та фінансових зобов’язань у декларації відсутня.

Інше

Олександр Шевченко є членом благодійної організації "Благодійний фонд "Маестро".

Олександр Петрович Шевченко

Загальні відомості

Кандидат у нардепи народився 31-го липня 1969-го року в Києві, де і проживає. Освіта професійно-технічна, електрозварник ручної зварки, працює у ТОВ "Юнібілд", безпартійний, самовисуванець.

Декларує

Олександр Петрович Шевченко у декларації за 2020-й рік членами своєї родини зазначив дружину Людмилу Шевченко та сина – Нікіту Шевченка.

Нерухомість

Кандидат є власником квартири у столиці площею 45 кв. м. Право власності на неї отримав у квітні 2006-го року. Вартість нерухомості не вказана.

Транспорт

Дружина кандидата – Людмила – є власницею легкового автомобіля ВАЗ 21104 (2006-го року випуску).

Доходи

Джерело доходів протягом року задеклароване одне – Київський міський центр зайнятості. Кандидат отримав 31 тис. 877 грн державної та соціальної матеріальної допомоги.

Грошові активи

На банківських рахунках Шевченко не зберігає гроші. Готівкою задекларував 20 тис. грн.

Читайте також

На початок